szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - udało się


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
samalandra
2005-08-08
Email
Witam i pozdrawiam wszystkie mamy. Piszę by troche rozwiać chociaż troszkę tą atmosfere problemów i paniki. Jakiś czas temu pisałam że bardzo chce wrócić do karmienia mojej Martynki wyłącznie moim mleczkiem a nie modyfikowanym. Wtedy laktacja była na znikomym poziomie bo karmiłam piersią tylko w nocy, ponieważ w dzień nie chciała ssać cycusia. Prosiłam was o pomoc, pisałam do konsultantek laktacyjnych. Walczyłam z odciągaczem, przy obu piersiach pokarmu było mało ale z każdym dniem coraz więcej.Były chwile kiedy już nie dawałam sobie rady bo odciągałam co 1,5 godz. po 15 minut z każdej piersi.Zaniedbywałam męża,siebie,dom.Cierpliwości dodawała mi myśl że robie to dla dziecka któremu dałabym wszystko co dla niego najlepsze. Przyzwyczajałam ją do piersi z takimi skutkami jak małego szczeniaczka uczy sie siusiać na polku a nie na dywaniku. Ale cieżka praca i cierpliwość nie poszły na marne. Nie wiem jak to się stało że Martyna pokochała cycusia jak butelkę której w tej chwili już nie używamy. Kiedy mówie jej: "mama da cyca" wtedy otwiera szeroko swoją śliczną uśmiechniętą buzię i z niecierpliwością go chwyta i przyciąga do siebie.Nie wiem ile mam mleczka,(chyba wystarczająco Mała jest wesoła i pogodna)czasami pokarm wycieka mi z piersi, a to chyba dobrze. Jestem teraz dumna z siebie i ogromnie szczęśliwa, dodało mi to pewności i wiary we własne siły. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim za pomoc. Teraz 17 sierpnia Martynka będzie mieć 5 miesięcy jak będzie cycusia nadal chciała i jak mleczko będzie to postaram się by karmić ją piersią jak najdłużej:-)))))))))


MoNiSiA
2005-08-08
21:45:44
Email
Gratuluję, jesteś dzielna i świetnie myślisz!
monga28
2005-08-08
22:24:10
Email
Gratulacje ,gratulacje i jeszcze raz gratulacje!!!
Podziwiam wszystko co zrobiłaś,domyślam się ,że było Ci ciężko i jeszcze raz gratuluję.Możesz być z siebie dumna ,trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego.
Twoja córeczka ma ładne imię ,piszę tak bo moja córcia też Martynka.Skończyła niedawno roczek.
Pozdrawiamy cieplutko i całuski dla Martynki.
Jagoda
2005-08-08
22:59:29
Email
Gratulacje! :)))
mati81
2005-08-08
23:03:49
Email
Gratulacje!!! nie ma nic piękniejszego jak widok maluszka przytulonego do piersi matki :O)))))
Anula
2005-08-08
23:38:37
Email
Gratulacje! Moja córeczka jest w podobnym wieku- 29.08 skończy 5 m-cy. Ale z moją jest inny problem - ona nie chce nic oprócz cycusia. Za miesiąc wracam do pracy - a moja córeczka krzywi sie na widok jabłuszka soku jabłkowego a nawet kleiku ryżowego na moim mleku.
kyja
2005-08-09
22:49:23
Email
Salamandra, gratulacje!!podziwiam twoja determinację:-)ja tez jeszcze karmię synka piersią-ma 12 m-cy;-)
Eryka
2005-08-10
13:35:39
Email
Gratuluję:)
emka
2005-08-11
12:30:59
Email
Hej Bardzo sie cieszę :) Gratulacje! Byłaś dzielna, wiele mam się poddaje. Jeszcze raz bardzo sie cieszę . Papatki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum