szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - na kolki i wzdęcia u niemowląt


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
tomza1
2005-08-08
Email
krople sab simplex, lub lefax - rewelacyjne na kolki i wzdęcia u niemowląt - w bardzo niskiej cenie, szybką i bezpieczną przesyłką kontakt: tomka@op.pl 505 288 415
Jagoda
2005-08-08
22:58:51
Email
Poczytajcie: forum gazeta.pl
forum pediatryczne
Michalina
2005-08-09
08:59:12
Email
Lefax ma smak bananowy a Infacol pomarańczowy. Tym się różnią.
MAmaadasia
2005-09-08
15:16:08
Email
Drodzy Rodzice! Jeśli problem kolki i wzdęć u Waszych Pociech spędza Wam sen z powiek a wszystkie inne sposoby łącznie z suszarką i bujaniem na rączkach zawiodły, a Dziecię nadal się bardzo męczy to najwyższy czas, by spróbować SAB SIMPLEX bądź LEFAX. Krople doskonałe w walce z kolką niemowlęcą oraz wzdęciami. Skład obydwóch podobny, LEFAX- 50 ml, z pompką, SAB SIMPLEX- 30 ml bez pompki, zakraplacz, dobry łagodny smak, można podawać już od 3 tygodnia Obydwa posiadają ulotkę, oryginalnie zamknięte. A jeśli Twój Brzdączek ma bardzo wzdęty brzuszek i nie może zrobić kupci to polecam do profilaktycznego stosowania RURKI MEDI GLOB stosowane m.in na oddziałach noworodkowych. CENY NA KIESZEŃ RODZICA! WYSYŁKA PRIORYTETOWA! BEZ DODATKOWYCH OPŁAT POCZTOWYCH! NORMALNIE HIT!! Zapraszam i życzę pozytywnego wyniku w walce z kolką (taki jaki mi.n i my osiągliśmy) KONTAKT: e-mail: m.liwczak@interia.pl tel.: 692 85 07 66 bądź 692 92 61 58 GG: 7118850 Pisać i dzwonić można o każdej porze dnia i nocy;) Pozdrawiam!!

bena
2006-02-18
17:04:50
Email
Rowniez przetestowalam Sab Simplex i goraco polecam. Choc w moim miescie Opolu jest nieosiagalny w aptekach.
renata30
2009-09-06
19:35:13
Email
Hej. Może ktos wie jak długo można przechowywać otwarty lek Simplex?
Toyka
2009-10-13
14:36:21
Email
Ja zaopatrzyłam sie w trzy butelki sab simplexu i nic nie pomaga ...
Toyka
2009-10-13
14:37:35
Email
Tak mysle ze moze żle podaje , ile kropli należy uzyc i jak czesto , po jedzeniu czy przed ?
ciekawa
2009-10-13
20:47:57
Email
Infacol ma ten sam skład i podaje sie bardzo czesto-to chyba lepiej bo ciagle jest w ograniźmie lek. Najmocniejszy z tych kropli jest bobotic-ja go podawałam jak infacol przy każdym jedzeniu-przed lub po. Te krople zawierają semantikol który jest niegroźny nie można go przedawkować bo jest wydalany z organizmu-na któryś kroplach to przeczytałam. Nam najbardziej pomagał podawany często infacol i bobotic-leżenie na brzuszku i suszarka-swoje trzeba przeżyć żadne krople nie pomogą.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum