szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kiedy pierwszy uśmiech?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-07-23
Email
Czy pamiętacie kiedy mniej więcej Wasze dzieci się uśmiechnęły po raz pierwszy z taką świadomością? :) Ja wciąż czekam i się nie mogę doczekać ;)


Jagoda
2005-07-23
10:31:09
Email
Spokojnie :), pojawia się u około miesięcznego dziecka - taki świadomy. Ja też się nie mogłam doczekać.
mati81
2005-07-23
11:04:47
Email
Moja Zuzia już sie do nas usmiecha :))))))))
andzia
2005-07-23
11:08:56
Email
U Wiki pojawil sie w 6tyg sliczny usmieszek :)az lezka mi poleciala ze szczescia. Teraz juz zaczyna gaworzyc ooo.. eee... stara sie zeby bylo glosno- czesto sie udaje :)
Anula
2005-07-23
23:31:50
Email
Moja Nikola świadomie zaczęła sie uśmiechać jak skończyła miesiąc. Uroczy widok! Szczególnie kiedy po nieprzespanej nocy moja córeczka budzi mnie o PIĄTEJ!! nad ranem z uśmiechem od ucha do ucha.
Asteria
2005-07-25
13:05:56
Email
Moje slonko tez zaczalo sie usmiechac okolo miesiaca. Teraz dziennie sprawia nam tym radoche, smieje sie w roznych sytuacjach, czasem wystarczy mu na nas popatrzec, czasem nawet rozbawiania nic nie da, patrzy powaznie i obserwuje "co ci glupi rodzice mowia i czemu stroja takie miny :):)" Inna sprawa, on czasem sie smieje, na glos, tak radosnie ze az mi sie chce plakac. No i gaworzy caly czas, "aguu ooo eee" itp az milo sie slucha :):)
Nikoleczka
2005-07-28
00:28:41
Email
Nikola usmiechała się bardzo szybko,jakos po miesiącu ale zadko się to zdarzalo.Teraz az głosno w domu cały czas smiechy,chichy :)))

MoNiSiA
2005-07-29
08:09:05
Email
Moja Julka też już się uśmiecha :) Jejku przecudowny widok :) To było jakoś zaraz po napisaniu tego wpisu! :P hehe... Jak ten czas leci! Nie dawno miałam brzuszek, a potem noworodka, a teraz? 5 tygodniowego klocka :P I wszyscy mi mówią, że jest WIELKA jak na swój wiek, a ona POPROSTU tylko tak dojrzale wygląda :P hihi

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum