szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Klimatyzacja w samochodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2005-07-09
Email
Czy jak jeździcie z maluchami w te upały to włączacie kimę? Ja szczerze mówiąc boję się, bo sama przeszłam ostre zapalenie gardła przy tych pierwszych upałach... Ale z drugiej strony jak jeżdżę z małą i mam pootwierane okna, to duszno jak cholera i Kindzior nie zadowolony...
Agata
2005-07-09
23:05:19
Email
Hej Kamilko.....my nie mamy klimatyzacji i letnie jazdy z małą to horror. Saruśka jest grzeczna w autku, ale tak mi jej żal bo podczas jazdy bardzo się upoci, a siedząć w foteliku to całe plecki ma mokre. Ja osobiście tylko lekko otwieram okno, z początku otwierałam uchylną tylna szybkę ale skończyło się zawianiem i zapaleniem gardła jak u ciebie i teraz nie otwieram - wolę włączyć większy podmuch nawiewu
Chociaż tak do końca to sama nie wiem co jest lepsze???
emka
2005-07-09
23:30:38
Email
Jest zasada przy włączaniu klimy:
Temperatura w samochodzie nie może być niższa niż dwa góra trzy stopnie od tej na zewnątrz.
Wtedy wszystko jest ok, to dotyczy zarówno maluszków jak i dorosłych. My jeździmy z Anią z tak ustawioną klimą i wszystko jest ok. Zasada sprawdzona - mężulek siedzi w branży samochodowej :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum