szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Biegunka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Malinka
2005-06-30
Email
Dwa dni temu mojej córeczce(5 miesięcy)podałam pierwszy raz do zjedzenia ok.2 łyżeczek deserku jabłkowo-bananowego. Po tym(wczoraj i przedwczoraj) miała rozwolnienie na przemian z zatwardzeniem.Wczoraj wieczorem była bardzo gorąca, zmierzyłam temp. i miała 37,9 st.Czy to możliwe że temp. jest od uczulenia na pokarm? dzisiaj rano już 37,3 st.C.
Julia
2005-06-30
13:31:16
Email
Nie słyszałam, żeby objawem alergii była podwyższona temp. Ale nie mnie się na ten temat wypowiadać. Jak się martwisz, zadzwoń do lekarza. A tak na marginesie...biegunka + gorączka towarzyszą ząbkowaniu. Może to od tego?
Malinka
2005-06-30
16:59:37
Email
może wychodzace zabki maja tu duzy wplyw(od ponad miesiaca sie slini- zadnych zabkow jeszcze nie widac), jest bardziej niespokojna..a dzis zauwazyłam male czerwone plamki na twazy i brzuszku( znikaja), mysle ze to wszystko od uczulenia..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum