szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - przepuklina


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kornela
2005-06-29
Email
Mam pytanie, dzisiaj byłam na kontrolnej wizycie u pediatry i okazało się, że moja 2,5 tyg. córeczka ma przepukline pępkową. Lekarka zakleiła jej pępek plastrem ale mała zrobiła się niespokojna i ten brzuszek ma dość twardy, czy to jest normalne? Jak długo będę musiałą jej zaklejać ten brzuszek żeby jej to zeszło? Czy są jeszcze jakieś sposoby żeby jej pomóc? Prosze odpowiedzcie mi bo bardzo sie denerwuje
Malinka
2005-06-30
12:26:10
Email
Moja córeczka ma teraz 5 miesięcy, ale jak była mniejsza to również stwierdzono u niej przepuklinę p.Jedna lekarka twierdziła,że trzeba zakleić plastrem(i zmieniać co jakiś czas plaster),a inna lekarka powiedziała żeby nic nie robić,ponieważ mała przybiera ładnie na wadze i fałdy brzuszka spowodują że pępek sam "wejdzie"do środka. No i rzeczywiście jest teraz wszystko oki. bez stosowania plastrów.
Jagoda
2005-07-01
21:15:14
Email
nie zaklejaj plastrem, przepuklina zmniejszy się czasem i zapewne zaniknie, gdy dziecko zacznie siadać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum