szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - 5-miesięczne dziecko w wózku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Malinka
2005-06-28
Email
Moja córeczka przez ostatni miesiąć nie umiała zasnąć w wózku na spacerze i po 20 min był płacz. Teraz przez dwa dni było dobrze(zasypiala) i dziś znowu problem..Co mam robić?
samalandra
2005-06-28
20:37:42
Email
Mam 3 miesięczną córkę która przez pół godziny jest zafascynowana podróża w wózeczku potem zaczyna się denerwować i płacze. Dlatego teraz biorę ją na spacer kiedy jest jej pora na spanie albo widzę że jest zmęczona i chce spać. Wynik jest taki: przez 5 minut po wyjściu płacze noi w końcu zasypia a ja moge pospacerować z nia jeszcze jakieś 1-2,5(oczywiście musi być najedzona) godziny albo jak ma dobry humor to porozgląda się jakieś 10 minut i poprostu zasypia. Pozdrawiam powodzenia :-)
samalandra
2005-06-28
20:38:20
Email
Mam 3 miesięczną córkę która przez pół godziny jest zafascynowana podróża w wózeczku potem zaczyna się denerwować i płacze. Dlatego teraz biorę ją na spacer kiedy jest jej pora na spanie albo widzę że jest zmęczona i chce spać. Wynik jest taki: przez 5 minut po wyjściu płacze noi w końcu zasypia a ja moge pospacerować z nia jeszcze jakieś 1-2,5(oczywiście musi być najedzona) godziny albo jak ma dobry humor to porozgląda się jakieś 10 minut i poprostu zasypia. Pozdrawiam powodzenia :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum