szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jak ubrac????????????????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
iza
2005-06-28
Email
dwu miesiecznego bobaska kiedy jest chory(ma goraczke) i jest w mieszkaniu w ktorym jest cieplo???
Julia
2005-06-28
09:41:02
Email
Iza nie wiem, jak ciepło masz w mieszkaniu, ale dziecka z gorączką nie powinno się przegrzewać. Powinno mieć raczej chłodno. Jak są upały, albo masz w domu powyżej 25 st, to wydaje mi się że wystarczy zwykłe body z krótkim rękawkiem, jak się boisz, że to mało, to do tego jakieś bardzo cieniutkie śpiochy. A do lekarza też nie za ciepło, to zależy od pogody, sama musisz zdecydować. Ważne, żeby nie było mu za gorąco.
mp
2005-06-28
10:08:22
Email
daj spokoj ze spiochami, najwyzej cienkie skarpetki, dzieci najczesciej choruja gdy sa przegrzewane, moja corcia ma 8 - mcy i dotychczas tylko raz byla lekko przeziebiona, pisze lekko, bo goraczki nawet nie miala tylko katar i kaszelek, ktory po kilku dniach minal

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum