szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - relaktacja


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
samalandra
2005-06-27
Email
Błagam pomóżcie!! Z zazdrością czytam o tym jak karmicie swoje pociechy wyłącznie cycusiem. Ja mam 3,5 miesięczną córkę.Kiedy miała miesiac popołudniami zaczeła się denerwować przy piersi.Niewiedziałam co robić.Mała nie chciała wziąść cyca do buzi. Brała go tylko na śnie, rano i w nocy. W końcu dostała butelkę z porcją NAN1.Skończył się płacz,a ona stwierdziła że smoczek jest dużo łatwiejszy w użyciu niż pierś. Teraz cycusia ssie już tylko w nocy. Do tej pory laktacja bardzo ustała a ja wciaż pragne karmić swoim mleczkiem którego obecnie jest zbyt mało by wykarmić głodomora który potrafi nieraz zjeść 170ml Nana. Kupiłam niedawno laktator AVENT staram się odciagać, żeby chociaż troszke jadła mleka mamusi. Potrzebne mi są wasze dobre rady: czy mogę jeszcze mieć natyle pokarmu by wykarmić mojego głodomora? Co zrobić by odnowić laktacje? Może macie jakieś receptury? Błagam o pomocne rady.Nie chce aby laktacja całkiem ustała.
agnieszka74
2005-06-27
17:57:06
Email
Wydaje mi sie ze powinnas odciągac jak najczęściej, wtedy piers produkuje wicej mleka..no i malenstwo przystawiac w miare mozliwości jak najczęsciej. Sa takze herbatki ziołowe wspomagajace karmienie piersią np. HIPP-a..Pozdrówka i powodzenia !!!:-))

anaisia
2005-06-27
21:03:18
Email
Wiesz co, jest taki aparat, nie pamiętam tylko teraz jakiej firmy, ale postaram się tego dowiedzieć. Mozna dzięki niemu wznowić produkcję. Póki co faktycznie przystawiaj małą jak najczęściej i odciągaj. Powodzenia!
samalandra
2005-06-27
23:03:27
Email
Naprawde dziękuję. Każda wasza rada jest dla mnie na
samalandra
2005-06-28
16:43:52
Email
wagę złota. :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum