szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - młoda włoszczyzna


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mp
2005-06-25
Email
Mam pytanko, czy 8 miesięczne dziecko, które jest karmione sztucznie, może już jeść młode warzywa? (dotychczas robiłam zupki ze starej włoszczyzny, ale teraz coraz trudniej ją dostać)
Julia
2005-06-26
10:28:10
Email
Mp ja robię z młodych jarzyn i nic się nie dzieje. Bartek ma teraz 9 mies.
mp
2005-06-26
11:54:50
Email
dzieki Julia, a orientujesz się może jaki jest powód tego, że trzeba uważać z podawaniem młodych warzyw zbyt wcześnie?
punta
2005-06-26
14:19:31
Email
Jestem ze wsi i mam warzywa ze swojego gospodarstwa. W lecie, kiedy przchodzimy na nowe, świeże warzywa to staramy się na początku jeść ich mało, bo (jak mawiała moja babcia) można dostać biegunki, gdy na raz zje się więcej. Ale ile w tym prawdy? No cóż, jakby na to nie patrzeć i tak staram się nie przesadzać z nowymi owocami i warzywami. Te sklepowe mają pewnie ogromnie dużo chemii, bo przecież są tak nienormalnie wcześnie, a wiadmomo, że chemia szkodzi zwłaszcza małym dzieciom. Tak mi się wydaje.
Julia
2005-06-26
20:42:42
Email
Mp nie jestem pewna, ale to chyba z tego powodu, o którym pisze punta. Młode jarzyny i owoce są tak bardzo wcześnie, że na pewno są mocno pryskane. Dlatego lepiej odczekać. Ja też nie dawałam ich Bartkowi od razu, jak się tylko pojawiły, ale myśle, że teraz już chyba nie ma się co bać. Tylko spróbuj sama, wiadomo że każde dziecko jest inne.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum