szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - wózek deltim


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
emka
2005-06-24
Email
hej dziewczyny mam pytanie, czy któraś może ma i może coś napisać na temat wózka firmy deltim. Mam też pytanie o koła - jak sie na sniegu zachowują? Kyja Ty chyba masz taką spacerówke, napisz coś jeśli możesz. pOzdrowionka
kyja
2005-06-24
22:16:26
Email
Emka, mam spacerówkę Deltim-model "Krzyś"-dostałam od koleżanki po jej maluchu, ma ze 4-5 lat.Jestem z niej bardzo zadowolona-pomimo jej wieku( spacerówki, nie koleżanki, hehehe) i zużycia działa bardzo dobrze, nie psuje się ( puk puk-odopukać;-)),wszystkie elementy z materiału można ściągnąć i wyprać.Wózek jest lekki w porównaniu np. z Implastem, który ma koleżanka, i który pomimo,że jest nowy( ma 10 m-cy) już 2x był w naprawie.Spróbuję wkleić fotę wózka-jest przykryty folia przeciwdeszczową-było tuż przed burzą:-)

Anna
2005-06-24
22:42:00
Email
My właśnie odstawilismy wózek firmy deltim do schowka (przesiedliśmy się na spacerówkę). Służył nam przez 10 m-cy i byliśmy z niego zadowoleni. Mam tutaj na myśli przyzwoitą jakość za naprawdę niską cenę. My kupiliśmy najtańszą wersję tego wózka GU-GU STYLE (400zł). Jest to wózek na tej samie ramie, ale znacznie uboższy w materiał i bajery typu plecaczek, okienko w budce itp. Oczywiście nie jest bez wad. Jako duży minus mogę podać, brak pięciopunktowych pasów (musielismy dokupić szelki, ale to nie to samo), koła też są trochę kiepskie piankowe, ale dokupiliśmy pompowane od modelu podstawowego, nieco cięższe ale o lepszej amortyzacji i wózek też zrobił się stabilniejszy. Dużym plusem tego wózka jest to że jest naprawdę dobrze wyważony i w obu położeniach rączki jeździ się równie wygodnie. Jeździłam nim na spacery w zimie, przy dużych ilościach śniegu ledwo mogłam go przepchać, ale nie wiem czy jest wózek który radzi sobie z tym bez problemu. My zdecydowaliśmy się na ten wózek, ponieważ i tak wiedzieliśmy że czeka nas kupno spacerówki i nie chcieliśmy przepłacać.
emka
2005-06-26
02:33:01
Email
dzięki dziewczyny:)
my się właśnie zastanawiamy nad kupieniem deltim Voyager. W "naszym" komisie jest uzywane ale wyglada jak prawie nie (kola nie zjechane, czysciutki)- za 400 zł i tak sie zastanawiam ciągle. Bo mój aktulany też dostałam od koleżanki, która też go od kogos tam dostała. Wiec jest już niezle zjechany :(. jako gondola był ok, ale cześć spacerowa - masakra. Aby niunie polozyc musze sie nameczyc z tym oparciem. Codziennie sie wsciekam. Koła już 4 razy mi odpadły. Teraz sa naprawione, ale nigdy nic nie wiadomo. Wiec zasadniczo mam go serdecznie dość. I nie mam pojęcia jakiej jest firmy - nie ma zadnych napisów. A ten Voyager wyglada fajnie. Wklejam fotke z netu (nowego).

emka
2005-06-26
02:34:33
Email
Kyja a jakie masz koła. Takie jak ten? I jak one sie zachowuja. Bo tu u mnie kiepsko jest z odsniezaniem..
kyja
2005-06-26
08:30:01
Email
koła nie są pompowane, są z gumy, takiej twardej-pewnie ma to jakąś fachową nazwę:-)Emka, wiem co do znaczy odpadające kółka-wózek z gondolą tez dostałam od koleżanki-dośc stary, bo z zeszłej dekady, i kółka co jakiś czas odpadały, nie mogłam się doczekać zmiany wózka.Jak masz możliwość, to zmień wózek-zobaczysz jaki komfort jady, gdy nie musisz martwić się czy kółka odpadną na środku jezdni czy nie;-)pozdrawiam
Anna
2005-06-26
14:58:21
Email
Gu-Gu Style (ten który my mamy) to właśnie nieco prostsza wersja Voyagera. Od Voyagera dokupywalismy koła, posiada też 5-cio punktowe pasy. Tak jak pisałam wcześniej jeździ sie tymi wózkami naprawdę super w obu położeniach rączki. Koła są zdejmowalne, ale przynajmniej mnie nie odpadły ani raz. Dobra amortyzacja sprawdza się na wyboistych chodnikach. Jest to jednak dosyć duży wózek i żeby zmieścił nam się do bagażnika w samochodzie musieliśmy zdejmować za każdym razem koła, poza tym mieszkamy w bloku więc noszenie po schodach też dawało w kość. Dlatego też teraz kiedy mały już siedzi kupiliśmy małą, lekką spacerówkę.
emka
2005-06-26
22:22:37
Email
Dzięki za dodatkowe info.Zwłaszcza o kołach :)
hym hym zastanawia mnie tylko ta waga. Niby mieszkamy na parterze wiec problemow z dzwiganiem nie bedzie. bagaznik tez nie jest maly - ale w takim razie musimy to jeszcze przemyslec i dokladnie sobie wozeczek obejrzec :)Jeszcze raz dzieki Kochane :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum