szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - czworakowanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kasia-gielgier
2005-06-06
Email
Cześć koleżanki,mam prożę czy mogłybyście napisać mi kiedy wasze dzieci usiadły samodzielnie ,zaczeły czworakować i stawjać pierwsze kroczki.
kyja
2005-06-07
08:45:52
Email
hej! mój mały 3 czerwca skończył 10 m-cy, 1 czerwca 1 raz samodzielnie usiadł, teraz pełza do tyłu, przyjmuje pozycję czworaczą.Ma obniżone napięcie mięśniowe
anika
2005-06-07
14:12:38
Email
Moja Nada 9 czerwca konczy 10 miesięcy. Sama usiadła jakieś 2 miesiące temy, ale raczkować do przodu zaczeła dosłownie dwa dni temu, chociaz do tyłu to szurała już od jakiegoś miesiąca. Razem z raczkowaniem do przodu pojawiła się u niej umiejętność chodzenia gdy podtrzymuje ja za rączki. Siedząc w kojcu bez problemu sama sie podnosi do stania. Jak była malutka ( dwa tygodnie) neurolog stwierdził wzmożone napięcie mięśniowe- od tego czasu przez pieć miesięcy ćwiczyłyśmy codziennie ćwiczenia zalecone przez rehabilitantke. A teraz właśnie mała na środku podłogi probuje bez oparcia sama wstać....Superowo to wygląda. Pozdrowienia
Mała
2005-06-07
17:26:12
Email
Natalka 31.05 skonczyła 9 miesięcy.Od 7 mies sama siada, od 8 mies raczkuje.Teraz jest na etapie prób stania sama.Kupiliśmy jej włąśnie specjalne butki, bo kostki jej się wyginają w czasie stawania bez butów.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum