szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - świeże powietrze


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mati81
2005-06-03
Email
Hej dziewczyny jak to jest z tym świezym powietrzem, to znaczy czy mogę jak już moje maleństwo się urodzi zostawiać na noc uchylone okno w naszej sypialni (to tu będzie stało łóżeczko)bo mój mąż strasznie się męczy przy zamkniętym oknie w nocy nawet w zimie. Teraz nie ma już zimnych nocy i mieszkamy w domku jednorodzinnym, więc na zewnątrz panuje cisza i nie ma zadnych spalin, komary nam też nie grożą bo mamy zamontowane siatki w oknach. Boje się tylko czy przy takim maleństwie okno powinno być otwarte, czy może się przeziębić, bo przecież pierwsze spacery zalecane są dopiero po tygodniu. Poradźcie mi w tej sprawie, z jednej strony nie wiem czy nie bedzie to szkodziło maleństwu z drugiej strony wiem jak moja druga połówka bedzie się męczyć z braku świezego powietrza:( pozdrowionka
Jagoda
2005-06-03
19:43:48
Email
Pewnie, że można, byle by zimno nie było.
Julia
2005-06-03
19:59:33
Email
Na pewno maleństwo będzie lepiej spało i będzie zdrowsze. Byleby nie było za zimno, jak pisze Jagoda.
mati81
2005-06-03
21:45:32
Email
Super:) mój mężuś będzie zadowolony a ja spokojniejsza :) dzięki kobietki za odpowiedź!!!! BUŹKA
Jagoda
2005-06-03
23:27:43
Email
Ups... ortografię czas powtórzyć!
Julia
2005-06-04
09:32:50
Email
Jagoda wiesz, ja się sama wczoraj zastanawiałam jak to się pisze, ale dopiero jak wkleiłam swojego posta, to zauważyłam, że obie napisałysmy inaczej :o)No i dzisiaj dopiero sprawdziłam jak się pisze. Pozdrowionka!
Jagoda
2005-06-04
11:25:36
Email
Ja sprawdziłam wczoraj :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum