szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak po weekendzie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Mała
2005-05-31
Email
Jak tam Wasze maleństwa wypoczywały w weekend?Tam gdzie my spędzaliśmy cały weekend było tak super cieplutko:)Natalka od rana do wieczora była na dworze:)Czesto nagusieńka:)Temperatura dochodziła tam momentami do 35 st.:)bez wiatru i w ogóle:)Opaliła się:)Spróbuję wkleić parę zdjęć ale nie wiem czy mi cokolwiek wyjdzie,mogą być za duże:)A jak Wy spędzałyscie weekend?
Maria
2005-05-31
10:35:16
Email
A my z Michałkiem bylismy na dzialce. Bardzo mu się podobało, mnostwo atrakcji, wszystko go interesowało :) Jak pogoda się poprawi, to znow się wybierzemy. Pozdrowienia :))

Mała
2005-06-01
08:20:13
Email
Mi niestety nie udało się wkleić żadnych zdjęć z weekendu, są za duze i to dużo za duze:( Moze któraś z Was mi pomoże?
Maria
2005-06-01
10:54:39
Email
Ja zmniejszam zdjęcia przy pomocy programu do skanowania Presto Image Folio, ma on taką funkcję 'rescale'.
Jagoda
2005-06-01
11:34:09
Email
Mała, ściągnij sobie XnView, jest darmowy, stąd. Można w nim zmieniać rozmiar, rozdzielczość, przycinać itd, jest polska wersja.
Julia
2005-06-01
11:54:51
Email
Ja też zmniejszam zdjęcia w XnView. Na początku się wkurzałam na to ograniczenie na forum, ale teraz już umiem zmniejszać zdjecia i jest ok. To bardzo łatwe.
kyja
2005-06-01
17:07:24
Email
hej!!a my bylismy we trójkę w Karkonoszach:-)Misio dobrze zniósł wedrówki, my też, chociaż mnie jeszcze łydki bolą;-)))
Agata
2005-06-01
22:43:03
Email
Polecam też program Adobe Photoshop 5.0...mozna w nim robic cuda ze zdjęciami...także zmniejszać
A my weekend spedzalismy w domu i pracy...bo u nas piątek był dniem roboczym.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum