szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - powiekszone węzełki za uszami-ząbkowanie???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2005-05-25
Email
cześc dziewczyny! zauważyam dizś,że Misio ma powiększone węzełki za uszami i trochę się przestraszyłam.Innych objawów nie ma-rano odniosłam wrażenie,że jest troszkę bardziej ciepły niz zazwyczaj, skojarzyłam to z tym,że często pcha paluszki do buzi i wyszło mi,że pewnie ząbkuje.Ale te węzełki troche mnie przestraszyły.Wasze pociechy tez tak mają przy ząbkowaniu??Mały wczoraj był oglądany przez pediatrę, innych objawów stanu zapalnego nie ma, objawów alergii nie ma, nie wiem co to może być.Apetyt ma koński( dziś z wielkim smakiem zjadł danie obiadowe, na które nie chciał patrzeć 2 m-ce temu.Napiszcie babki jak ząbkowanie wygląda u Was, pozdrawiam
Mała
2005-05-25
08:01:47
Email
U Natalki pierwsze ząbki były dla mnie totalnym zaskoczeniem.Nic na to nie wskazywało.bawiła się jak zawsze,spała calą noc bez problemów.Jedynie pakowała do buźki paluszki.Smarowałam jej od czasu do czasu żelem dziąsełka tylko dlatego że trzymała paluszki w buzi.Aż w pamiętny poniedziałek zobaczyłam pierwszą jedyneczkę.Potem drugą.Teraz już chyba nie będzie tak pięknie.Pakuje bez przerwy paluszki.Zdarza sie jej pojedyńczo zapłakac przez sen.CZasem bez powodu jest marudna.Także zblizają sie następne zabki.Szkoda że nie jest tak pięknie jak za pierwszym razem.A wiecie co ten mały gagatek zrobił w niedzielę...Wchodzerano do niej od pokoju,ona siedzie w łózeczku i coś smokcze.Za chwilke krew z buźki leci po brodzie.A ona z usmiechem na twarzy dalej dziobie coś sobie.Okazało się że dolnymi ząbkami przegryzła górne dziąsełko.Aparatka,co?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum