szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kawa i karmienie piersią.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
małgorzata
2005-05-18
Email
Czy pijecie kawe w czasie karmienia piersią ? Ja nie mogłam się powstrzymać i zaczełam pić gdy mała skończyła 4 tyg - jedną filiżanke rozpuszczalnej. Jestem ciekawa czy wy też jesteście uzależnione od kawy. Pozdrawiam.
Michalina
2005-05-18
09:17:41
Email
Podczas ciąży piłam dużo Inki odzwyczajając się od normalnej kawy. I tak mi pozostało ;-). Nie mam ochoty na małą czarną. Może to się zmieni, jak wrócę do pracy. W biurze zawsze połyka się hektolitry kawy. Nie zrezygnowałam natomiast z czarnej herbaty. Teraz gdy karmię piersią staram się trochę ograniczać jej spożycie wlewając w siebie herbatki owocowe.
Jagoda
2005-05-18
10:07:54
Email
Ja jestem strasznym kawoszem. Ale malutkiej to nie szkodzi :) - a piję 2 filiżanki dziennie.
Katecat
2005-05-18
10:25:44
Email
A ja od kiedy zaszłam w ciążę do teraz (Miły ma pół roczku) piję bezkofeinową rozpuszczalną albo sypaną. Co jest bez sensu bo zdarza mi się pić pepsi (to jest dopiero nałóg!);-)
Anula
2005-05-18
13:43:59
Email
Ja też piję bezkofeinową z expresu ale rzadko. Szczególnie nie moge się oprzeć przy ploteczkach przy czymś słodkim.
kasia-gielgier
2005-05-18
17:33:11
Email
JA przez całą ciąże piłam kawę i teraz jak karmię też. Moja ciocia jest ginekologiem położnikiem i zapewniła mnie że jedna , dwie filerzanki słabej kawy nieszkodzi.Chyba ze chorujesz na nadciśnienie.
Eryka
2005-05-18
21:50:59
Email
Ja przed ciążą żłopałam wręcz kawę. A w teraz czasie ciąży mam kawowstręt. NIe żeby mi było niedobrze, ale mi nie smakuje. Za to brak kofeiny objawia się tym, że pożądliwie spoglądam w stronę coli i pepsi. Nie piję ich, bo słyszałam, że są niezdrowe dla dzidziunia. Rzeczywiście picie tych napojów jest niewskazane - powiedzcie proszę czy to prawda, czy mit?
emka
2005-05-18
21:58:54
Email
ja też nie piłam ani kawy ani coli, bardziej bym nawet wstrzymywała się z ich piciem w czasie ciąży niż po urodzeniu, chociaż nadal nic nie piję (czasem mam ochotę, ale też nigdy wielkim kawoszem nie byłam - zapijam się za to Ineczką ;) jak dzidziuś jest na świecie to przynajmniej widzę co się z nim dzieje a w brzuszku to nic z tego, więc w czasie ciąży to bym odradzała, ale mam koleżankę kawoszkę, która konsultowała się z lekarzem i ona po urodzeniu pije (w czasie ciązy nie), nie za dużo oczywiście i wciągu dnia, żeby nie pic na noc by maleństwo nie miało problemów z zasypianiem

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum