szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Bolesne ząbkowanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
czerwonka
2014-10-16
Email
witam, Mój synek ma 8 mies i strasznie przechodzi ząbkowanie zwłaszcza w nocy.Smaruję dziąsełka maścią, ale to pomaga tylko na parę minut. Co jeszcze mogę takiemu maluchowi podać, by mu ulżyć? prosze o rade
irena
2014-10-20
12:23:35
Email
nie podawaj za dużo bo zaszkodzić dziecku. Powinno się mieć jeden wybrany produkt który stosuje się cały czas a nie kilka nakładanych na raz.
salinika
2014-10-20
12:36:01
Email
przy ząbkowaniu najgorsze są właśnie noce, bo w dzień podasz gryzaka czy pozabawiasz dziecko a w nocy maluch chce spać a nie może przez ból dziąsełek i dodatkowo jest podenerwowany. Doraźnie gdy bardzo płacze możesz podać coś przeciwbólowego.
irena
2014-10-23
13:40:20
Email
viburcol będzie najlepszym lekiem. Czopki naprawdę szybko działają a podanie ich nie powoduje żadnych problemów
salinika
2014-11-24
21:16:22
Email
o tak zgadzam się Viburcol to bardzo dobre czopki ;) działają równie dobrze jak przeciwbólowe a są o wiele bezpieczniejsze dla maluszka. Podawałam je często maluszkom i na kolki i po szczepieniach.
omika
2015-01-22
20:37:35
Email
Mój synek zaczyna ząbkować i pomagają na razie schłodzone gryzaki. Ale jak będzie gorzej to też pewnie sięgnę po jakiś lek.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum