szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Chusta czy tradycyjne nosidełko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aska
2011-10-20
Email
Dziewczyny podzielcie sie doswiadczeniami z uzywania chust do noszenia dzieci i z nosidelek. Jestem na etapie zakupu. Nie wiem do konca co wybrac. Teraz modne sa chusty. Podobaja mi sie wydaja sie fajne ale czy faktycznie tak jest. Bede chciala nosic dzieciaczka ktory juz trzyma glowe i bedzie to bardzietrzymanie w pionieniz na lezaco. Np pomieszkaniu gdy trzeba cos w domu zrobic a maluch nie chce juz lezec w lozeczku i trzeba go czyms zainteresowac. Macie jakies rady?
kyja
2011-10-21
18:04:53
Email
Hej, ja miałam pożyczoną tradycyjną chustę do noszenia, ale przerosło mnie wiązanie:) może na tym (nota bene, bardzo fajnym) blogu znajdziesz wskazówki doświadczonych mam kangurujących :) http://www.dzieciowo.pl/2011/10/nosidelko-ergonomiczne-alternatywa-dla-chusty.html
kaprysna
2011-11-29
11:29:36
Email
Hej, uwielbiam (lam) chuste. Mam moby wrap, dzersejowa, elastyczna i nie uciska. Do domowego noszenia i na spacerki blisko domu fantastyczna sprawa, szczegolnie kiedy dzieciak ma kolki lub w ogole potrzebuje duzo noszenia. dwoje dzieci wynosilam. Syna jeszcze jak mial 1,5 roku. Chusta okazala sie niezawodna jak wyladowalismy w szpitalu na cale 10 dni. Nosidelko owszem rowniez dobre, na dalsze wyjscia/zakupy/lekarza, gdzie ciezko wozkiem wjechac, ale konkretne, typu baby cerry z szeroka czescia na pupe, zeby nie deformowac stawow biodrowych. Odradzam baby björn. Ja jednak wole chuste
kaprysna
2011-11-29
11:32:26
Email
a wiazanie nie takie trudne, mnostwo sposobow, ale tak naprawde to gora trzy najbardziej pasujace mamy stosuja, a to przeciez mozna wycwiczyc
mieta
2012-07-31
12:37:40
Email
Cześć, ja używam chusty gdyż jest o wiele lepsza niż nosidełko, zwłaszcza, że chusta dostosowuje się do ciała dziecka i w naturalny sposób je przytrzymuje. Oczywiście łatwiej jest włożyć dziecko do nosidełka, chustę niestety trzeba zawiązać, ale po kilku próbach nawyk wiązania chusty wszedł mi tak w krew, że teraz nie mam żadnych problemów W ogóle to z badań wynika, że dzieci noszone w chuście spędzają więcej czasu w stanie cichego czuwania. Jest to stan behawioralny, w którym twoje Maleństwo jest najbardziej zadowolone i najlepiej nawiązuje kontakt z otoczeniem. Pozdrawiam Ewa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum