szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co robicie z ubrankami?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lusia74
2011-02-18
Email
witam wszystkie Panie mam pytanko co robicie z ubrankami , z których maluszki wyrosły? próbowałam sprzedać na gratce za drobne ale jakoś brak chętnych
basienka25
2011-02-18
17:04:18
Email
Ja wszystko oddałam powodzianom w zeszłym roku.
Kasia:)
2011-02-18
17:41:53
Email
Ja oddaje koleżance,a część oddałam dla biedniejszych.Jest też dom samotnej matki jak coś,dom dziecka....popytaj się też wśród znajomych...może maja kogoś kto chciałby dostać lub kupić zestaw ubranek:)
ciekawa
2011-02-18
20:51:48
Email
Ciężko sprzedać ubranka. Trzeba mieć bardzo dobre zdjęcia inaczej nikt nic nie kupi nawet jak jest w super stanie. Ja oddaje znajomym.
lusia74
2011-02-18
21:52:36
Email
szczerze mówiąc nie mam nikogo kto by miał młodsze dziecko ,jedna znajoma własnie urodzila ale ma starszej córce i siostry po swoich jej oddają , może w domu dziecka zechcą bo wiele mam takich których młody nie nałożył lub tylko raz i szkoda wyalić na śmietnik
ciekawa
2011-02-18
22:50:16
Email
no pewnie. Ostatnio w Olsztyńskiej był artykuł o kobiecie z 3 dzieci-zbierali na mleko dla młodszych bliźniaków i ubranka dla całej trojki-oddałam jej worek ubrań-była bardzo zadowolona.
lusia74
2011-02-19
14:32:35
Email
ciekawa a masz jakiś namiar? skoro też jesteś z Olsztyna to moze jak się cieplej zrobi jakiś spacerek z maluchami?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum