szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Chrypka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ulka
2010-09-09
Email
Dziewczyny mam pytanie, odnośnie chrypki u dzieci, czym to cholerstwo jest spowodowane i jak to się leczy, wczesniej potraktowałam "ją" jako urode mojego dziecka, Ulka ma donośny i bardzo dorosły głos a zarazem lekko ochrypnięty, my sie przyzwyczailiśmy do tego i nie zwracaliśmy uwagi, teraz chrypka się nasiliła, i pojechaliśmy do laryngologa, pani tak nas nastraszyła, że szok, moze to byc alergiczne jak równiez moga to byc jakies zmiany w krtani, mamy skierowanie na oddział na badanie w znieczuleniu ogólnym, bo wiadomo, że dziecko nie da sobie zrobic takiego badania , może któraś z Was ma doświadczenie w tej kwestii
Ulka
2010-11-25
19:26:09
Email
Piszę , gdyby u Was pojawił się taki problem "chrypkowy", udało nam się uniknąć pobytu w szpitalu, znalazłam inna panią laryngolog, która obejrzała krtań Uli za pomocą specjalnego lustereczka , na szczęście udało jej się za pierwszym podejściem , kiedy Ulka jeszcze nie wiedziała na czym to badanie polega, bo drugi raz by sobie nie dała zajrzec do gardła, okazało się że ma guzki śpiewacze od nadwyrężania głosu, czyli krzyku , jako niemowlak miała bardzo długo kolki i strasznie płakała czyt. wrzeszczała i dzięki temu ma chrypkę, jedyne lekarstwo to oszczędzanie głosu, nie jest to jednak łatwe . Także długo trwająca chrypka powinna zwrócić Waszą uwagę , u nas na szczęście okazała się nie tak straszna jak nam ją przedstawiła pierwsza pani laryngolog

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum