szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - do mam przedszkolaków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kasia_m
2010-08-30
Email
Mam pytanie do mam przedszkolaków, czy pierwszego dnia dzieci idą do przedszkola jakoś szczególnie ubrane, czy jest to raczej zwykły dzień przedszkolaka?
noemi
2010-08-30
11:48:57
Email
u nas jest to normalny dzień z normalnymi strojami. nie ma rozpoczęcia roku, jak to jest w szkołach.
ciekawa
2010-08-30
14:25:14
Email
Normalnie normalnie-wygodnie w spodenkach na gumeczkę,żeby same mogły się ubrać i rozebrać w wc:) A ja mam pytanie...woreczki do przedszkola to się jeszcze stosuje??
kasia_m
2010-08-30
14:27:17
Email
u nas tak, jeden na piżamkę drugi na kapcie w szatni, oba podpisane
kasia_m
2010-08-30
14:28:49
Email
a i dziękuję za odpowiedź
noemi
2010-08-30
15:34:58
Email
u nas worki na kapcie jak najbardziej, za to na piżamke nie, bo dzieci nie śpią w piżamkach. matko, ale ma stresa, no:)
ciekawa
2010-08-30
18:24:12
Email
kurde no nie spytałam czy ma być worek-e podpisze jej metkę na pidżamie. A worek kupie chyba bo co..
Ulka
2010-08-30
18:43:45
Email
Dziewczynki spokojnie, co przedszkole to obyczaje, u nas dzieci miały przynieść worek a wcale z niego nie korzystały, bo papcie zostawały w szatni i wcale nie trzeba było ich do worka wkładać, a piżamkę i ubranka na zmianę dawaliśmy w torebce, reklamówce, podpisanej imieniem i nazwiskiem, panie prosiły, żeby podpisywac nazwiskiem bo często się zdarza, że w grupie jest kilka Zuzanek i jest problem, będzie dobrze, wiecie co chyba my jako mamy bardziej przezywamy , niż nasze dzieciaczki, ja teraz tak się wymądrzam, ale rok temu tez tak przezywałam
Ulka
2010-08-30
18:52:45
Email
a przypomniało mi sie , jak poszłam po Ulkę pierwszy dzien do przedszkola, to znajoma , która jest przedszkolanką w starszej grupie opowiadała , że jak weszła tuz przed sniadaniem to wszystkie dzieciaczki płakały, ale stwierdziła, ze to normalne, bo wystarczy że jedno dziecko będzie płakała, to reszta jest taka towarzyska, że zazwyczaj płacza wszystkie, ale po chwili jest spokój , Panie zajmują zabawą i jest ok, także moja Ulka tez płakała razem z dziećmi. Najważniejsze to nie przedłużac rozstania, trzeba szybciutko rozebrac , dać całuska i zmykać, nawet jak Dziecko najpierw z chęcią szło, a później zmieni zdanie trzeba się szybko ewakuować, Panie sobie świetnie poradzą

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum