szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - mojemu dziecku cieknie zolta wydzielina z oczu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Gregor
2010-04-28
Email
napewno mieliscie taka sytuacje ze z oczek cieknie zolta wydzielina i przewaznie zastyga, u mojego pierwszego dziecka znikla po dwoch miesiacach, a przy coreczce trwa juz ponad trzy miesiace, przemywamy jej oczka woda przegotowana, lekarze mowia zeby przemywac i czekac, na poczatku bylo zle poniewaz zaczely sie u niej juz oczka czerwienic i dostala kropelki antybiotykowe, a jak bylo u was ?
kaprysna
2010-05-02
15:46:39
Email
Do pediatry, niech pobierze wymaz. Badanie wykryje jakie to bakterie i zaczna konkretnie leczyc. Czasami nie trzeba antybiotyku, chociaz zle to wyglada. Moja dwojka miala, przy corce przemywalam dobre 3 miesiace, nic nie pomoglo, po zastosowaniu kropli Biodacyna (juz ich nie ma w produkcji, ale cos zastepujacego jest) przeszlo po 2 dniach i nigdy nie wrocilo, synek mial krocej, ale czesto powracajace i znacznie intensywniejsze (tak, ze nie mogl otworzyc oczu, calkowicie zaklejone), pobrano wymaz ale w trakcie czekania na wynik przemywalam dalej pokarmem i przeszlo bez sladu. Wykryli bakterie, ale mieszczace sie jeszcze w granicach samowyleczenia. Pozniej raz byl zakatarzony i przeziebiony i znow pojawilo sie, ale wraz z przeziebieniem zniknelo. Moze byc tez zatkany kanalik lzowy, wykonuj okrezne masaze malym palcem. Pozdrawiam
gregor
2010-05-16
21:43:26
Email
dziekuje za odpowiedz i podpowiedz :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum