szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - czy warto inwestować w video nianie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
majuska
2010-03-30
Email
czy warto kupować video nianie czy wystarczy zwykła niania elektroniczna? Jak myslicie? widziałam w sklepie taką nianię z monitorem firmy graco i musze przyznać, ze niezły bajer:) tylko czy to rzeczywiście się sprawdza? poradzcie.
basienka25
2010-03-30
20:09:40
Email
Majuska przeczytałam w temacie o wózkach, że mieszkacie w małym mieszkaniu, więc po Ci niania? Wg mnie nie warto wydawać pieniędzy. Jak się ma duży dom to niania się sprawdza oczywiście, ale w małym raczej nie:) Ja mam elektroniczną z fisher price. Służy nam już 4 lata. W ogóle uważam to za świetny wynalazek. Dzieci śpią na górze, my siedzimy na dole mając je na oku, a raczej na uchu, hehe:)
puciowa
2010-03-31
00:30:31
Email
My też mieszkamy w małym mieszkaniu (mamy 2 pokoje), ale mamy taką elektroniczną nianię, bo jak wyjeżdzamy np. do rodziców, którzy mają dom, to się bardzo przydaje! Dzidzia śpi na górze, my siedzimy na dole i bez niani byłoby kiepsko. Jak lubicie wyjezdzać, to kupuj, bo na pewno sie przyda. A jesli raczej bedziecie w domu, to faktycznie nie warto.
majuska
2010-04-19
21:35:48
Email
kurcze, dawno mnie tu nie było:) Już ci odpowiadam. Owszem, mamy małe mieszkanie, ale czasami chodzimy do kuchni, pod prysznic, itp:) a wtedy mała jest sama i własnie wtedy nam się video niania przydaje:) Ja mam kompletnego fioła na punkcie bezpieczeństwa i cholerną psychozę "zespołu śmierci łóżeczkowej". Także wolę dmuchac na zimne...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum