szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Proszę o 1%


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
JOLA-JOLKA
2010-02-08
Email
Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie. Kiedyś więcej czasu spędzałam na naszym forum. Mateusza urodziłam 19.02.2006, a Marysie 25.07.2008. Mam wielką prośbę o przekazanie 1% na leczenie mojego syna.Mateusz ma 4 lata. Rok temu stwierdzono u niego Autyzm Dziecięcy i zaczęliśmy jego rehabilitację. W lipcu okazało się, że Mateusz ma problemy ze słuchem i musi przejść zabieg wycięcia trzeciego migdałka i założenia drenów. Taką operację przeszedł we wrześniu. Nadal ma problem z mową i słuchem. Żeby zaczął mówić, musi mieć intensywnie prowadzoną rehabilitację słuchową i logopedyczną. Ze względu na to, że terapia taka jest bardzo droga, zdecydowaliśmy się otworzyć subkonto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Jak każda matka bardzo bym chciała żeby Mati mógł nadrobić zaległości i dalej się normalenie rozwijać.Bardzo WAS proszę o pomoc. Z góry dziękujemy.O Matim można poczytać na moim wpisie "Jak nauczyć mówić dwulatka?" Jeśli możecie wpłacić 1% z Podatku na subkonto Mateusza proszę napiszcie na mojego maila jola-jolka@wp.pl to prześlę nasze bliższe dane. Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę !!! Pozdrawiam jolka
JOLA-JOLKA
2010-04-06
11:58:14
Email
Witajcie. Przypominam się z prośbą o przekazanie 1% dla mojego synka Mateusza.Jeśli ktoś chciałby nam przekazać 1% proszę o kontakt mailowy jola-jolka@wp.pl Prześlę nasze dane wraz z apelem. dziękuję i pozdrawaim

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum