szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - bolący brzuszek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2010-02-08
Email
Co sie daje trzylatkowi na bolacy brzuszek? :(((
Ulka
2010-02-08
16:04:18
Email
to zależy jaki to rodzaj bólu, u nas jak Ula mówi, że boli ją brzuszek to wystarczy pomasować i posadzić na kibelku, że by zrobiła kupkę i zazwyczaj po sprawie
basienka25
2010-02-08
16:59:48
Email
No właśnie też się zastanawiam nad tym, co można podać takiemu dziecku. U nas zazwyczaj brzuszek boli, jak chce jeść:) albo tak jak u Ulki:)
Joanna26
2010-02-08
18:48:57
Email
U nas moze bolec z obu powodow (choc wlascicielka brzuszka twierdzi, ze nie) plus z braku ruchu. Albo jeszcze z czegos innego:( Choruje bida od kilku dni, ma kaszel, katar, lekko podwyzszona temperature, poklada sie, nie je zbyt duzo... Troche sie pocieszam, ze bylismy dzis u lekarza, macala jej lekarka ten brzuszek, jakby cos bylo naprawde nie tak, to chyba by wiedziala? :(
dota
2010-02-09
13:10:42
Email
zazwyczaj u takich trzylatków to wąlsnei problem kupki albo głodu, jak wiem ze z powodu kupki to daje ciepła herbatke rumiankową, rzadziej mietową (chyba ze przy rozwolnienia)
pinkie
2010-02-11
09:35:29
Email
Tosię też ostatnio bolał brzuszek - dwa dni a potem się zaczęło: wymioty, biegunka... Teraz krzyczy JEŚŚĆ! a ja nic oprócz ryżu z marchewką nie mogę jej dać... Na ból brzuszka u półtorarocznej córeczki najlepiej działa przytulanie i ciepły okład z ręki mamy :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum