szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ubieranie niemowlaka do snu zimą


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ineta
2009-10-17
Email
Witam serdecznie, Dziewczyny jak ubieracie swoje malutkie pociechy do snu. Mam 10 miesięcznego synka i ubieram go w body z krótkim rękawem, skarpetki i na to pajacyk cienki bawełniany. Przykrywam kocem polarowym. Mój synek często się odkrywa i raz gdy go biorę na ręce jest jakby chlodny, a czasami gorący i już sama nie wiem jak powinnam ubierać moje maleństwo. Dzięki za rady. Dzięki
agnieszka74
2009-10-17
23:38:21
Email
To tez zalezy od tego jak ciepło jest w domu... Ja swoją Zuzie (3 m-c) ubieram tylko w bawełniany pajacyk i spi w beciku co gwarantuje ze sie nie rozkopie..:) I to wystarczy.. Czasami ją dokrywam kocykiem..:)))
ciekawa
2009-10-18
10:37:00
Email
Pamiętaj dziecku jest dużo cieplej niż nam. Moja za chiny nie usnęła by w skarpetkach i ciągle się odkrywa. Spała zawsze w pajacyku i w śpiworku i potrafiła się nam zagrzać i budzić przez to. tam masz grubszy śpiworek to wystarczy bodziak czy pidżamka ale skarpetki to juz moim zdaniem za dużo. Jeśli boisz się ze zmarznie gdy sie odkryje-ubieraj go w pajacyka wtedy napewno go nie przewieje ale nie docieplaj niepotrzebnie.
Joanna26
2009-10-19
10:33:45
Email
Ineta nic nie pisala o spiworku, moze to wlasnie jest rozwiazanie? jakis niezbyt gruby spiworek?
Ineta
2009-10-21
19:52:07
Email
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, u mnie w domu jest 22 stopnie. Śpioworek odpada, bo mały od urodzenia go nie akceptuje. Wierci się w nim i strasznie kopie nogami.
kaprysna
2009-10-26
12:08:27
Email
Agnieszka74, jaki masz becik? czy taki rozek jak teraz sa wszedzie, czy taki dawny becik? Mojemu Filipowi z rozka nogi wystaja i jakos tak sie wierci, ze zaraz wszystko sie zwija. Z tradycyjnego becika penie bylby bardziej zadowolony, bo lubi byc opatulony ze wszystkich stron. NIe wiem tylko gdzie taki dostac :-/

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum