szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czemu moja mała czesto budzi sie wnocy?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aurelia1989
2009-08-17
Email
Witam! Mam problem z moja córcia. Bardzo czestomisie budzi w nocy płacze przez chce jesc. Ma juz 8 miesiecy na noc daje jej duza butelke kaszki ryzowej na mleku modyfikowanym. A wiec głodna nie chodzi spac?Ale i tak i tak po 3 lub 4 godz. sie budzi. Przez jakis czas dawałam jej herbatke to sie budziła co 20 min. pol. godziny z płaczem bo i tak była głodna. A nawet jak jej dam mleko to czesto sie budzi płacze przez sen. Moze to złe sny? Co mam robic? WStaje rano i chodze cały dzien jak pjana!To juz trwa 8 miesiecy ilez mozna?Prosze o jakies rady....
noemi
2009-08-17
15:19:46
Email
Aurelio, można można. u mnie trwało to dłużej niż u Ciebie i tak naprawdę moja córka zaczęła przesypiać całe noce dopiero z pół roku temu (dzisiaj ma 26 miesięcy). oczywiście życzę, żeby z Twoim dzieckiem było inaczej i zeby szybciej dała Ci odpocząć:) jak mogę doradzić, dawaj dziecku tylko wodę jak już chce pić. pozdrawiam
pinkie
2009-08-22
23:24:56
Email
Najczęściej powodem tych pobudek są bolesne ruchy jelit , gorąco lub swędzenie skóry. Podawałam moim dzieciom na noc infacol (lub o 3ciej w nocy) i wtedy spały dłużej. Gdy miały suchą skórę - pomagały leki na alergię> Ale najlepiej moje dzieci śpią jak się odkryją - nam się wydaje, ze jest zimno, a im się spi lepiej. Tomek wyrósł z nocnego budzenia w wieku 2,5 lat, a Tosia nadal się budzi, a ma już 14 mies. Mam nadzieję, ze to minie za jakiś rok :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum