szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Prezent na komunie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kaprysna
2009-05-01
Email
Witajcie. NIedlugo mam komunie chrzesniaka. Nie bede osobiscie na imprezie i nikt z rodziny tez (by mogl ewentualnie przekazac prezent). Inna sprawa to nie wiem co kupic ( i co sie obecnie kupuje). Najszybciej byloby cos kupic przez neta, ale wiadomo, ze jak sie w reku nie ma i nie obejrzy to roznie moze byc. Kasy tez mu w liscie raczej nie wysle. Przez najblizszy rok prawdopodobnie nie bedziemy w stanie chrzesniaka odwiedzic. Glowie sie, jak zalatwic te sprawe, zeby jako tako wygladalo (maz mowi, ze jakkolwiek nie zrobilabym to bedzie zle :-(). Macie moze jakies pomysly? Pozdrawiam
Joanna26
2009-05-03
21:05:50
Email
Sa inne sposoby na przeslanie pieniedzy niz list:) W takiej sytuacji zdecydowanie bylabym za pieniedzmi.
ciekawa
2009-05-03
22:28:53
Email
Najlepiej pogadać z rodzicami bo może dziecko coś ma upatrzone zawsze to bardziej materialne mieć cos od chrzestnego który nie przyjechał. Przedstawcie granice ile możecie wydać na chrześniaka i niech sie rodzice zastanowią albo niech podadzą kilka propozycji. Tylko kłada mu nie kupujcie-przeraża mnie pomysłowość ludzi co do prezentów ostatnio.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum