szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zez u małych dzieci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jarzynka
2009-03-10
Email
Cześć dziewczyny!:) Jestem z Krakowa, moja córcia ma 11 miesięcy i wczoraj byłam z nią u okulisty. Zauważyłam gdzieś koło 7 mjiesiąca że jedno oczko jej lekko zezuje. Ale tylko chwilami, więc zdecydowaliśmy że poczekamy, bo tak też twierdził nasz pediatra.Teraz się to nasiliło i mam wyrzuty sumienia że nie poszliśmy wcześniej. Okulistka nam kazała kropić oczka atropiną i przyjść za tydzień na dokładne badanie. Pójdziemy bo to w ramach tej wczorajszej wizyty ma być (60zł), ale nie jestem zadowolona z niej. Nawet nic nie pytała o wady wzroku w rodzinie ani o nic.Gabinet obskurny i nawet nie ma gdzie położyć małej. Może macie jakieś namiary na dobrego okulistę dziecięcego w Krakowie?Strasznie się boję że wyjdzie coś poważnego na tym badaniu. No ale zobaczymy.Może któraś z Was ma podobny problem z dzieciątkiem??Pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum