szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jakie sanki?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
noemi
2009-01-02
Email
w warszawie dziś sypie piękny, bajkowy śnieg,a my nie wiemy jakie kupić sanki. i gdzie. będziemy wdzięczne za wszelkie rady. pozdrawiamy, Lenka z mamusią:)
katarzyna_j
2009-01-02
23:59:54
Email
Parę przecznic dalej obserwuję to, co Wy i też myślę o sankach. :) Chyba zdecyduję się na takie klasyczne znane jeszcze z naszego dzieciństwa, np. te: http://www.allegro.pl/item498805588_super_sanki_bukowe_najmocniejsze_na_wkretach.html tylko trzeba przywiązać jakoś malucha szelkami, żeby nie wypadł no i kocem opatulić chyba też albo chociaż pod spód koc. Nie znam się, to będzie nasze pierwsze saneczkowanie. :)
ciekawa
2009-01-03
18:03:24
Email
My dziś byłyśmy na sakach:) A sanki...zwykłe, klasyczne, drewniane należały do mnie;) Bez oparcia ale muszę dokupić oparcie to będzie można rzeczywiście malucha posadzić , otulić kocem i powozić trochę dłużej. Choć i bez oparcia Nastka bawiła się rewelacyjnie jak i nie lepiej-musiała się trzymać i miała z tego radochę:) Co do kupowania to kupiła bym najzwyklejsze z drewna-bardziej mi się podobają oparcia. Na allegro są rożne cuda w "cudnych" cenach-ale musiał bym upaść na głowę żeby zapłacić za sanki 100 czy 200zł:) Jak maluch podrośnie i tak najlepsze sanki to będą te zwykłe bez oparcia, ślizg w kształcie jabłuszka lub własna pupa;) A wiem co pisze wychowałam się obok dwóch wielkich magazynów wody dla Olsztyna(wielkie góry(zbiorniki) porośnięte trawą-tam można było pozjeżdżać;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum