szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - SPACERÓWKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
supermum
2008-12-15
Email
Proszę Was Kochane mamy o pomoc. Boguś ma 1,5 roku waży ok. 15 kg i nie miesci się do wozka ( kupowany jako 3 w 1 - fotelik, gondola, spacerowka- Volant Implastu) Glową "zachacza o rozłożona budkę, jak zasnie w wozku to widac ze mu niewygodnie itd. Czas zmienic wozek. TYLKO NA JAKI? wiekszosc producentów pisze ze do 15 kg!!!! a co z wiekszymi dziecmi??? podobaja mi sie Maclareny niestety odstrasza mnie dosc skutecznie ich cena..... co radzicie? co polecacie? czego napewno nie kupowac???? dodam ze glownie chodiz mi o robienie zakupow z suynkiem bo chodzenie z nim i z plecakim mnie w koncu wykonczy :)
ciekawa
2008-12-17
14:15:32
Email
Supermamo my mamy graco-może wśród takich spacerówek poszukaj. Ceny są bardzo przystępne. Nastka jest co prawda drobna ale na moje oko do mirage-bo taki model mamy wchodzi swobodnie i ma sporo zapasu. Znajoma ma graco-jakiś lżejszy model a jej syn ma 2 lata i wazy ok 20 kilo!!!!!! i też spokojnie go tam wsadza.
Sylwetkar
2008-12-17
17:23:22
Email
Gosia koleżanka ma taki sam jak nasz a Maxio to... kawał chłopa fakt że nogami prawie do ziemi sięga ale on ma 4 lata i jeszcze czasami na dłuugie spacery mama go wozi, jak chcesz wpadnij przymierzymy Bogusia do wózka
supermum
2008-12-17
20:32:41
Email
Dzięki dziewczynki! wczoraj mierzylismy Bogusia do conieco model Saturn- fajny bo obszerny ale kolka troche kiepskie. no nic szukamy dalej.
Agness
2008-12-18
15:11:00
Email
moje dziecko ma 2 lata i waży niecałe 2 kg mamy chicco i jest moim zdaniem to bardzo fajny wózek, tyle, że moja córka już od kilku miesięcy nie che jeździć w wózku, więc wózek stoi
Agness
2008-12-18
15:11:31
Email
hahaha, no oczywiście nie 2 kg, a 15
Joanna26
2008-12-18
18:43:25
Email
Supermamciu, mnie pani w sklepie wysmiala, kiedy powiedzialam, ze skoro moje dziecko juz wazy 13 kg, to kupowanie wozka do 15 wydaje mi sie srednio sensowne.Ponoc te 15 to taka norma, a w rzeczywistosci wozki wytrzymuja znacznie wiecej.Ja mam tutaj graco citisport, z przesylka kosztowal 180 zl i moglabym Ci go z czystym sumieniem polecic, bo uwazam, ze i duzo wieksze dziecko do niego swobodnie wejdzie i bedzie mu wygodnie, no i oparcie sie rozklada, ale ma on jedna wade - jest nim dosc trudno manewrowac przy wjezdzaniu na kraweznik, trzeba do tego duzo sily. Ale kosz na zakupy ma przyzwoity i w ogole jest w sumie ok. Tyle ze jesli o zakupy chodzi, to jednak parasolka jest fajniejsza, zawsze cos na raczce zawiesisz... Odwiedzimy Was w polowie stycznia (???:), to sama ocenisz, moze akurat Ci sie ten wozek spodoba. Tak w ogole, to ja babeczke na ulicy zaczepilam i zapytalam co to za model, tak mi wpadl w oko.A dziecko w nim siedzialo okolo trzyletnie jak nic. No, ale maclaren to maclaren - mialabys juz dla drugiego dziecka;)
supermum
2008-12-19
10:31:23
Email
rzutem na taśme kupilismy ....jednak maclarena :) JESTEM ZACHWYCONA, maz martwi sie ze na swieta bedzie obgryzac paznokcie ale wozek jest super. wlasnie go przetestowałam w ekstremalnych warunkach- snieg z deszczem, chlapa-ciapa- zdał egzamin:) Joasiu zapraszamy kiedy macie ochote:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum