szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - CILEST


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2008-11-25
Email
Moze ktoras z Was ma instrukcje do cielestu i moglaby mi napisac, co trzeba zrobic, jak sie zapomni tabletki w pierwszym tygodniu??
ciekawa
2008-11-25
13:39:05
Email
Z tego co pamietam to trzeba brac dalej pomijajac ta tabetke chyba ze pominiecie nie jest wieksze jak 12 godzin-to wizać zapominana i dalej jak zwykle. Tak standardowow przy tabletkach. Ale moze ktos ma ulotke i to potwierdzi.
Joanna26
2008-11-25
14:45:18
Email
E, chyba nie, chyba trzeba wziac i ta i nastepna? No i zabezpieczac sie dodatkowo przez nastepne 7 dni? Tak mialam w poprzednich tabletkach, te biore pierwszy raz, nie mam ulotki i od razu wpadka:(
Joanna26
2008-11-25
14:46:37
Email
Znalazlam w sieci ulotke - brakowalo mi tego slowa, wczesniej szukalam instrukcji:))
Joanna26
2008-11-25
14:50:03
Email
Kurcze, jeszcze inaczej. Wziac zapomniana jak najszybciej, a kolejne normalnie. O dodatkowym zabezpieczeniu w tym wypadku nie pisza. ?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum