szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jaki nawilżacz?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2008-10-01
Email
Witajcie. Poradźcie mi jaki kupić nawilżacz do pokoju dzieci. Wieszanie mokrych pieluszek niewiele daje... A czy takie nawilżacze mają wbudowane urządzenia do pomiaru wilgotności powietrza - żeby nie przesadzić z tym nawilżaniem...
noemi
2008-10-01
15:45:15
Email
my mamy ventę. wprawdzie słychać, że chodzi, ale lepsza jakość powietrza jest odczuwalna. nie uwierzysz jaki brud jest w powietrzu (nawilzacz jest z filtrem). poza tym dodajemy czasem olejki zapachowe, co jest super zwłaszcza wtedy jak ktoś ma katar:) lepiej się odddycha nasz nei ma czujnika. venty w ogóle chyba nie maja
Sylwetkar
2008-10-01
17:23:25
Email
ja mam taką kule która nawilża powietrze i jonizuje je. Wytwarza zimną pare więc jest bezpieczna i super nawilża powietrze,Jak znajde zdięcie to wstawie
Sylwetkar
2008-10-01
17:29:11
Email
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=441040570 właśnie taki tylko w kształcie kuli.polecam
kasiarys7
2008-10-06
09:29:40
Email
nawilzacz
ja mam taki i polecam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum