szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zabezpieczenia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciekawa
2008-05-07
Email
Zakłądam temat moim zdaniem potrzebny. Nasze maluchy chodzą, niektóre zaraz zaczna i wtykają paluszzki wszedzie tamgdzie nie mozna.Wspinaja sie na palce zciagajac z blatów przedmioty. Grzebią w szafach. Proponuje wtawiać tu informacje i zdjęcia zabezpieczen do mebli. Sama nosze sie z zmiarem kupienia osłona na kuchnie ale nie wiem czy to dobry sprzęt-moze któras z was coś takiego ma i moze mi doradzic.
ciekawa
2008-05-07
08:07:43
Email
http://www.allegro.pl/item359511611_nowa_oslona_kuchenki_ikea_bezpieczenstwo_warto.html
mayasun
2008-05-10
20:53:45
Email
My poki co nie uzywalismy zadnych zabezpieczen, ani na szafki, ani na kuchenke. Nim coreczka (teraz 2 latka) zaczela chodzic, to snulam pklany o bramce do kuchni itd.. ale dobrze, ze nie kupilam, bo okazalaby sie zbedna. Szafki owszem otwierala i teraz tez otwiera, ale w jej zasiegu reki sa rzeczy bezpieczne. Dla mnie poprzenoszenie pewnych rzeczy w inne miejsca jest troche niewygodne, ale za to bezpieczne dla dziecka. Kosza na smieci nie rusza, bo wie, ze jest "fe" i wyrzuca tam jedynie to co trzeba. No ale kazde dziecko jest inne. Osobiscie odradzam zabezpieczen "na klej", ktore sa dostepne m.in. w IKEI
ciekawa
2008-05-11
19:36:33
Email
dzięki za odzew-na serio boje sie tylko tych garnków:( W szafkach nie bardzo jest jak poprzestawiać ale mam masę linek kolorowych to wiąże co sie da:) Kontaktów nie dotyka-interesujace sa tylko przedłużacze ale one maja wbudowane osłonki na dziurki to nie musze nic zabezpieczac.
katarzyna_j
2008-05-12
10:23:02
Email
Polecam dostępne w Ikea zabezpieczenia gniazdek. Ja mam wszystkie prawie kontakty nisko i musiałam pozatykać, bo Kuba manewrował przy nich łapkami. :) Szuflady mi odsuwa, ale nic w nich nie mam kontrowersyjnego. Szafek jeszcze nie otwiera. Mam aneks kuchenny w pokoju, więc o bramce do kuchni mogę tylko pomarzyć. :)
pinkie
2008-05-16
19:59:44
Email
Ja kupiłam cały zestaw plastikowych zabezpieczeń (na kontakty, okna, szuflady itp). Tomek rozpracował wszystkie (blokadę na lodówkę jeszcze bezczelnie zamyka jak już sobie weźmie kiełbache). Za to od razu by nauczony ,ze kuchenka jest "SSSIIII" i po malutkim oparzeniu rączki garnki omija z daleka. Wczoraj wyjął krążek z gniazdka (śrubokrętem) wsadził palec do kontaktu i przekonał się, ze to boli. Wniosek: nawet najbardziej ciekawskiemu dziecku można wbić do głowy, ze coś jest niebezpieczne, a plastikowe blokady na nic się zdają. A tak przy okazji: znacie jakieś skuteczne zabezpieczenie przed otwarciem okna? Bo ja słyszałam juz o łańcuchcach...
Dorota
2008-05-16
22:59:51
Email
Pinkie, może pomyśl o czymś takim...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum