szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - BEBILON


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bea1978
2008-04-26
Email
Właśnie obejrzałam wiadomości i jestem w szoku, firma produkująca mleka i preparaty mlekozastepcze BEBILON, kończy swoją produkcję. Teraz pojawi się problem bo co podawać dziecku zamiast dotychczasowego mleka. Inne nie są refundowane, a podobne składem mleka ponoć kosztują około 80zł. Ja podaję bebilon sojowy od samego początku, teraz będę musiała zmienić na bebiko sojowe, które swój skład ma nieco inny, a po za tym jest troszkę droższe. Ja nie jestem w super złej sytuacji, ale co zrobią Ci którzy dają np. bebilon pepti?Dlatego proponuję porobić sobie zapasy:)
supermum
2008-04-26
23:24:30
Email
bea hmm tez jestem w szoku. moj synek pije mleko bebilon "2" takie "zwykle" nie sojowe ani nie antyalergiczne. Czy te "zwykłe" mleka tez przestaja produkowac? ostatnio zmienili naklejke na opakowaniu- tego naszego mleka- wiec wydaje mi sie dziwne ze zmienili by cos na chwile przed decyzja o zaprzestaniu produkcji?
bea1978
2008-04-27
09:44:48
Email
supermum moj ten sojowy bebilon tez ostatnio zmienił szatę. Z tego co słyszałam to cała firma produkująca mleka bebilon kończy swoją produkcje, nie że zaprzestaje produkcji tylko kilku mlek.
kasiarys7
2008-04-27
10:05:32
Email
Ja słyszałam tylko jednym mleku z serii bebilon co kończą produkcje .Nie pamietam teraz nazwy ale mało znane (typowe dla dzieci ze alergia poakrmowa- nie mylić ze skazą białkowa).W zeszła niedziele był na tvn 24 cały reportaż Pytałam kobitki w aptece czy cos wie na temat innych mlek Powiedziała że nie ma obawy bo to poważna firma i ot tak sobie nie zakończy produkcji .
Ale wszystko jest możliwe.Trzeba trzymac ręke na pulsie ..Jak wyszukam nazwy mleka to napisze.
bea1978
2008-04-27
10:17:18
Email
Ten reportaż który ja oglądałam też mówił głównie o mleku specjalnym, jednak mówiono również że firma nie będzie produkowała już wogóle mlek. Może gdzieś sie mylę, jednak ogladalismy to w trójkę i każdy odebrał to tak samo, więc już nie wiem.
supermum
2008-04-27
18:38:24
Email
w kazdym razie jesli którejs z nas uda sie zdobyc jakies info to podzielimy sie tu z innymi? :)
bea1978
2008-04-27
19:18:50
Email
no pewnie że się podzielimy, ja już to zrobiłam może troche panikując ale lepiej dmuchać na zimne i mieć szansę zrobienia ewentualnych zapasów hihi

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum