szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Suche policzki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ismenka22
2008-04-05
Email
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy.Otóz jakies 2 tygodnie temu Hubert dostal wysypki na twarzy,nie jadl niczego nowego ale podejrzewam ze to od kremu Nivea Baby bo akurat tego samego dnia kupilam i go posmarowalam.Drugiego dnia chrzestny dał mu kawałek pomaranczy do possania-wscieklam sie bo wiem,ze nie wolno ale trudno stalo sie.Od tamtej pory wysypka sie poglębila,mial ja takze na brzuszku i pleckach.Teraz juz przygasła,boje sie czymkolwiek go posmarowac zeby nie powrocila.Ma takie jakby podskorne krostki,nie są czerwone ale skora jest bardzo sucha.Nie drapie sie wiec chyba go nie swedzi.Czym mozna by bylo to posmarowac zeby wysypka zniknela calkiem?
bea1978
2008-04-05
17:17:33
Email
Ismenko na suche poliki najlepiej maść witaminowa, podawałam kiedyś na forum jej skład. Wpisz w wyszukiwarce "maść witaminowa" i na pewno coś Ci znajdzie :) Można ją zrobić na receptę wtedy kosztuje 5zł albo bez recepty i jest troszkę droższa wtedy. Maścią tą mozesz smarować całe ciałko zamiast balsamu, czy oliwki więc na pewno Ci się nie zmarnuje :)
bea1978
2008-04-05
17:20:03
Email
o znalazłam :)
Vit A 50000 Vit E 0,3 2% sol.Ac.borici Eucerini aa od 100,0
ismenka22
2008-04-05
17:47:22
Email
Dzieki Bea:)
donka
2008-04-06
22:15:48
Email
ja smarowalam julitce suche poliki bepanthenem,ale od niedawan zaczelam tez mascia witaminowa,tylko gotowa.byla bardzo tania.skutkuje.
ismenka22
2008-04-11
15:58:07
Email
Dziewczyny czy to możliwe żeby skaza białkowa dała o sobie znac dopiero teraz?Hubert ma 8 miesiecy.Od urodzenia jej na mleku Nan Active.
bea1978
2008-04-11
19:31:03
Email
Znawcą nie jestem ale z tego co słyszałam jest to jak najbardziej możliwe. Dziecko do tej pory jadło nabiał i było okej ale organizm po dostarczeniu jakiejś tam ilosci danego alergenu nie wytrzymuje i właśnie dopiero po jakimś czasie pokazuje się uczulenie. Tyle ode mnie z tego co słyszałam :)
Wikusia
2008-04-11
20:47:29
Email
U mnie natomiast w rodzinie byl przypadej ze sistrzencowi alergi wyszla dopiero w wieku 15 miesiecy, wiec to w cale nie znaczy, ze musi odrazu sie pokazac i tak jak napisala Bea czasami organizm nie wytrzymuje i po jakims czasie protestuje. Ale on akurat nie mial skazy bialkowej tylko byl uczulony na inne rozne produkty.
Dorota
2008-04-11
21:02:49
Email
Jak najbardziej może się pojawić póżniej. Grecie skaza powróciła, gdy miała prawie 2 lata....maj to był. Mój mąż tak dogadzał córci i kupował jej truskawki. Dziecko jadło bez umiaru i zaczęło się wszystko od nowa.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum