szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - UBRANIA DLA NASZYCH DZIECI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
eva
2008-03-10
Email
Witam wszystkie mamy. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię ubierać swoje dziecko w ubrania dobre jakościowo. Wtedy jestem pewna, ze się nie spiorą i że będą wygodne. Tak więc często kupuje ubranka na allegro. Wybieram zestawy, które wypadają bardzo tanio w porównaniu z pojedyńczymi ubrankami, a są znanych firm, tj. jak H&M, NEXT itp. - założyłam ten temat aby POLECIĆ a nie reklamować sprzedawcę joasia50rybka - zachęcam wszystkie mamy do obejrzenia przedmiotów tego użytkownika. Ja kupiłam już kilka rzeczy i jestm baaardzo zadowolona. Mam nadzieję, że odbierzecie ten post jako poradę, dobry pomysł itp. Pozdrawiam
ciekawa
2008-03-11
07:47:28
Email
Super temat-też kupuje ubranka na allegro:)
pinkie
2008-03-11
07:54:05
Email
Ja też mogę coś polecić początkującym mamom, mianowicie bieliznę Gerber (tej co u nas słoiczki sprzedają) nie zmienia swojego kształtu i właściwości, a napy są nie do wyrwania. Dla Tomka body są już za krótkie, ale nadal zakładam je jako T-shirt. Zamówiłam u teściowej już komplecik dla córeczki ;) Jeżeli spotkacie body, piżamki Gerbera - kupujcie bez wahania! Z firm podanych przez Eve nie mam nic, bo dostaje wszystko ze Stanów, a stamtad jeszcze mogę polecić kurteczki Osh-kosh (firma nieznana w Polsce)
ciekawa
2008-03-11
09:26:21
Email
Ja polecam rajstopki rereserwd-normalnie w cenie ok 12-14zł ale na przecenach i pormocjach nawet za 6-9zł-mechacą sie duzo później i mniej jak inne rajstopy znanych firm. Skarpetki też maja super-polecam zagladac tam czesto to co i raz maja przeceny. Ubranka w regularnej cenie sa dosc drogie jak na mój gust ale po przecenie to i ja sie skusze co i raz:)
katarzyna_j
2008-03-11
16:03:46
Email
Ja też kupuję ubranka przez allegro. Polecam sprzedawcę moniurka75, ale patrzyłam i aktualnie nie ma wystawionych przedmiotów. Jednak warto sprawdzać. zazwyczaj ma i to od złotówki bez minimalnej, a większość bardzo ładna.
salinika
2015-03-15
16:26:11
Email
bardzo fajny sklep internetowy z ubrankami dla dziewczynek to http://ancymonki.pl/ mają śliczne bluzeczki i rajstopki. W dobrych cenach i wysokiej jakości.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum