szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kiedy pierwsze buciki dla niemowlaczka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asonta
2008-01-15
Email
Dziewczyny moj synek ma 10 miesięcy zaczyna powolutku chodzic tzn przy meblach podciaga sie do stania samodzielnie i zaczyna chodzic trzymany za jedna rączkę choć ta ostatnia czynność na razie wychodzi mu niezdarnie Nie stoi jeszcze o własnych siłach Czy kupić mu już buciki? Wyrosł ze starego kombinezonu kupiłąm mu nowy ale bez bucików Kupic juz buciki do chodzenia czy jeszcze się wstrzymac i na razie coś zastęczpego żeby nie było zimno w stópkę Jak jest u Waszych maluchow Acha i z jaką prędkościa rośnie stópka czy jeśli kupię mu teraz buty to pochodzi w nich do kwietnia bo wtedy to już wiosenne? Pozdrawiam
pinkie
2008-01-15
12:32:55
Email
Sa różne teorie. Ja znam i podzielam taką, ze dziecko ma sie uczyć chodzenia na nóżce bez bucika. W skarpetkach lub miękkich kapciuszkach, jezeli masz twarde podłogi (bez dywanów). Buciki do chodzenia kupuje sie jak już samodzielnie stawia kroczki bez trzymania. Na razie wystarczą buciki chroniące przed zimnem. Naszemu synkowi pierwsze buciki posłużyły 3 mies - nastepne pewnie jakieś 4 mies.
pinkie
2008-01-15
12:35:20
Email
Acha - nawet jeżeli juz mu kupisz buciki do chodzenia to i tak w domu niech chodzi w samych skarpetkach antypoślizgowych.
asonta
2008-01-15
17:07:58
Email
Dzięki za informacje rozwiałaś wszelkie moje wątpliwości ponieważ mam podobne zdanie i się w nim utwierdziłam Antoś oczywiście w domu tylko na bosaka tzn w skarpetach po panelach Najgorsze jest to ze te wszystkie skarpety antypoślizgowe sa kiepskiej jakości i nóżka itak sie często slizga Poluje na takie gdzie stópka ujest zalana gumą ale jakoś nie mam szczęścia pozdrawiam
Malwina
2008-01-15
19:29:16
Email
W H&M widzialam takie paputko-skarpetki czyli skarpetka ze stopa taka ceratkowa chyba. Najlepiej sama zobacz czy Ci sie spodobaja.
katarzyna_j
2008-01-16
08:46:50
Email
No to może ja przyjdę z pomocą. Znalazłam jakiś czas temu coś takiego na allegro. Sama chcę kupić, ale jeszcze mam czas. Skarpetki, które mają cała podeszwę silikonową. http://www.allegro.pl/item292243439_skarpetki_abs_silikonowa_podeszwa_sterntaler_21_22.html
ania23
2008-01-16
13:58:11
Email
hmm Kasiu te skarpetki z silikonową podeszwą wyglądają całkiem do rzeczy ale cena mnie powaliła jak za skarpetki to strasznie drogo!!! A swoją drogą te z punktowymi antypoślizgami nie sprawdzają sie w 100 % . Ja małej zakładam takie skarpetki które maja spód taki jak miękka podeszwa, jak bucik-paputek i są fajne :-)
katarzyna_j
2008-01-16
14:15:48
Email
No cena jest dość wysoka, ale myślę, że jedną parę można kupić i prać, dopóki malec uczy się chodzić. To inwestycja w prawidłowe ustawienie stopy. Takiemu maluchowi łatwo chyba skoślawić stopę. Lepiej wydać na skarpetki niż na zabawkę jakakolwiek.
pinkie
2008-01-16
15:00:35
Email
tylko kupcie te ciemne, najlepiej wzorzyste, bo pastelowe co chwila trzeba będzie prać :)
dodka591983
2008-01-16
15:50:03
Email
moj synek ma te skarpetki i sa obe swietne. cena jest wysoka ale sa porzadne, bo silikon jest na calej podeszwie a nie tylko male punkciki jak to bywa w zwyklych skarpetach w ktorych tak i tak dziecko sie slizga
pinkie
2008-06-18
10:21:01
Email
Ciekawe buciki polecane na innym forum - może ktoś już przetestował?
pinkie
2008-06-18
10:22:06
Email
Ciekawe buciki polecane na innym forum - może ktoś już przetestował?
pinkie
2008-06-18
10:23:24
Email
Może teraz sie uda ;) Ciekawe buciki polecane na innym forum - może ktoś już przetestował?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum