szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Guam a karmienie piersią


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2008-01-11
Email
Info dla karmiących mam chcących poprawiać urodę przy pomocy środków odchudzająco-antycellulitowycho guam
ciekawa
2008-01-11
20:02:32
Email
Ja zastosowałam jak Nasti miała 5 tygodni i nic jej nie jest-preparatu nie kładziono mi na piersi ale na resztę ciała. Mała żyje nic jej nie jest i wtedy też nie było:)
ciekawa
2008-01-11
20:07:20
Email
dodam jeszcze, ze zabieg wykonano w profesjonalnym gabinecie u zaufanej kosmetyczki z dyplomami certyfikatami na każdy zabieg jaki wykonuje. babka ma wieloletni staż i doświadczenie również jako pielęgniarka i pomoc medyczna przy lekarzach rożnych specjalności.
Goga66
2008-01-11
20:11:08
Email
Wiele rzeczy po jednokrotnym użyciu nie szkodzi. Moja koleżanka kiedyś zapomniała się i razem z mężem wypiła butelkę koniaku. Jej córeczka spała po mleczku mamy jak nigdy w życiu. Dziś ma 10 lat i nic jej nie jest :)
Goga66
2008-01-11
20:17:00
Email
Dałam ten temat bo przypomniałam sobie jak lekarka w gabinecie medycyny estetycznej odmówiła zrobienia tego zabiegu mojej koleżance, która była 6 miesięcy po porodzie i karmiła piersią
ciekawa
2008-01-11
20:20:06
Email
No więc dodam jeszcze, ze kosmetyczka wykonywała mi inne zabiegi w ciąży i wiedziała ze karmie piersią. Ale wybór należy do każdego z osobna:)
Goga66
2008-01-11
20:26:20
Email
Ja nie ufam tym, którzy zarabiają na czymś. To nie jest tani zabieg i nie opłaca się zniechęcać klientek. Zwłaszcza, że to nie jej dziecko i nie jej problem. ale wybór należy do każdego :)
W przypadku mojej koleżanki to był lekarz medycyny

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum