szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - refluks


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2008-01-09
Email
czesc. mam pytanie w kwestii refluksu waszych dzieciakow. moje obie dziewczyny to maja. jula juz wyrosla (ma 2 lata) ale ola sie meczy (3,5mies). jej refluks jest mocny. ola sie krztusi, zachlystuje, jest to bardzo niebezpieczne, potwornie boje sie ja karmic. oczywiscie wszedzie ma glowke uniesiona (wozek, lozeczko, przewijak. w zasadzie ngdy nie lezy plasko. ciekawa jestem jak u was to przebiega, czym leczycie dzieci i czy leki dzialaja. ja mieszkam w usa i ola dostaje lek o nazwie zantac, ale za pare miesiecy wtracamy i bedzie sie musiala przestawic na cos innego. czekam na odzew i pozdrawiam, magda
Magdalenka
2008-01-10
01:57:59
Email
no nie wierze. tylko ja mam takiego pecha?
kaprysna
2008-01-12
22:09:55
Email
Polecam watek zaksztuszenie http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=1459&str_nr=1
Magdalenka
2008-01-14
04:04:19
Email
dzieki kaprysna. to ja zalozylam ten watek dawno temu jak urodzilam swoja starsza corke ale myslalam ze moze cos nowego sie dowiem.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum