szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - gorączka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
syla-s
2007-11-13
Email
cześć dziewczyny, ratujcie moja córka ma 9 miesięcy w piątek dostała wysokiej gorączki ponad 39 stopni i tak jest do dziś, trzy dni już minęło dziś się kończy czwarty zaczyna piąty lekarze rozkładają ręce - czekać, żadnych objawów dodatkowo wysypki też nie, badanie moczu ok, leukocyty w moczu 7-9 ale to normalne przy gorączce, czy któraś miala tak długo "trzydniówkę"? napiszcie coś, z góry dziękuję, pozd.
pinkie
2007-11-14
07:32:27
Email
U mojego synka gorączka trwała 5 dni, potem spadła i dopiero go wysypało. Wysypka bardzo długo sie utrzymywała. MOżna jeszcze zrobić badania krwi, jezeli to dłużej potrwa. Sa różne choroby których objawami jest gorączka
Kasia:)
2007-11-14
07:45:35
Email
Hejka,u nas goraczka trwala od srody do soboty,potem oslabienie 36,3 i wysypka...To bylo w ten weekend a teraz niunka nie ma za bardzo apetytu i robi fochy przy jedzeniu....Trzymamy kciuki za zdrowko i szybki spadek temperatury :)
bea1978
2007-11-14
11:03:45
Email
Hej u nas goraczka też trwała cztery dni i na piąty wysyp:)A brak apetytu pozostał do dzisiaj a mineło już pół roku:)Pozdrawiamy:))
Kasia:)
2007-11-14
11:42:33
Email
No co ty Bea nie strasz mnie,wczesniej mala jadla az sie uszy trzesly,i ciagle krzyczala am, a teraz od soboty ze sniadaniami jest ciezko o kolacji juz nie wspomne.Jedynie obiad je z apetytem,a tak pluje i juz nie wiem czy to fochy, czy brak apetytu po chorobie czy cos innego :)nawet to co lubila jej nie pasi :(
bea1978
2007-11-14
11:46:36
Email
Kasiu nie chciałam Cię nastraszyc, pisałam jak jest u nas, bo właśnie od nieszczesnej trzydniówki mój synek przestał jesc. Dla niego na dzień dzisiejszy istnieją tylko paróweczki i zupa pomidorowa :)Inne jedzonka smakuje, czasem pomemla kilka łyżeczek i dosc.U was wcale tak nie musi byc:))Więkrzosc dzieci po wysokiej gorączce cierpi na brak apetytu ale po jakimś czasie wszystko wraca do normy - u nas nie wróciło :)
Wikusia
2007-11-14
11:57:49
Email
Moja mala miala juz tzw, trzydniowki dwa razy i jedna trwala dwa dni, a druga cztery, kazda zakonczyla sie wysypka, tylko ze u mnie nie bylo problemow z apetytem. Takze moze nie ma co sie sie denerwowac, widocznie kazde dziecko przechodzi inaczej.
Kasia:)
2007-11-14
12:03:04
Email
no mam nadzieje ze to przejsciowe,bo ciezkie jest zycie mamy niejadka :)
bea1978
2007-11-14
12:05:09
Email
Oj ciężkie zwłaszcza jak ma sie juz jednego 5-letniego niejadka i szykuje sie drugi :)Pozdrawiamy:)
ania23
2007-11-14
13:27:57
Email
U nas po trzydniówce apetyt sie "popsuł" ;-( Przed chorobą Amelka wcinała wszystko i chętnie a teraz (około dwa miesiące po chorobie) marudzi przy jedzeniu i sie wykręca, nie jest juz to do dawniej , tak właśnie jak u ciebie Bea :-(( niestety!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum