szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Acidolac a alergia na mleko?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polishgirl
2007-11-11
Email
Dziewczyny, mój synek ma alergie na mleko, niedawno był chory i lekarka przepisała mu acidolac (miał wirus żołądkowy). Dawałam mu przez tydzień. Dzisiaj zauwazyłam palmki na całej skórze, takie jakich dostawał gdy dostał cos mlecznego. Sprawdziłam skład i lek ten zawiera bakterie kwasu mlekowego. Czy myslicie że to może być przyczyną tych plamek?. Ponieważ na diete uważamy i raczej nic innego i nowego mu nie dawałam do jedzenia.
AgaDan
2007-11-11
20:35:20
Email
Z pewnością to przez Acidolac- i jego zawartość (bakterie kwasu mlekowego) Wydaje mi się ze powinnaś zmienić ten specyfik . Wskazany w przypadku alergików był by LACIDOFIL - nie mylic z popularnym LAKCIDEM który też zawiera te bakterie mlekowe. Zapytaj pania doktór na http://www.dziecko24.pl/ Ale to powinno rozwiązać problem . Pozdrawiam
AgaDan
2007-11-11
22:51:57
Email
Nie jest odpowiednikiem Lakcidu - ma podobne dzialanie ale nie posiada bakterii kwasu mlekowego . Polishgirl nie może zastosować Lakcidu ze względu na te bakterie ale Dicoflor30 tak ;)
AgaDan
2007-11-12
16:35:43
Email
Problem rozwiązany? Polishgirl?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum