szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Bliźnięta !!! :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2007-11-08
Email
Witajcie.. Czy któras z was jest może mamą bliźniąt, bądź spodziewa sie ich w najblizszym czasie? Może wymienimy swoje doświadczenia z okresu ciązy, czy wychowania..? dla własnego, a może i przyszłych mam użytku? Moje córeczki mają juz 1,5 roczku (Natalia i Alicja) i mam mnóstwo ciuchów na sprzedaż wiec jeśli ktoś reflaktuje na podwójne ubranka, moge odsprzedać..
agnieszka_z
2007-11-08
23:05:45
Email
Ja bym reflektowala ale mam chlopcow :) jak sobie radzisz?? Ja na razie calkiem niezle, ale to dopiero (az??) 5 miesiecy :)
ilona81
2007-11-09
07:47:08
Email
Witam.. radze sobie, radze.. nie mam wyboru..czasem jest ciężko, gdy np chcą na rączki.. wtedy jestem oblegana przez 24 h..dokuczają kręgi szyjne wiec jesli mozesz noś jak najmniej.. teraz gdy zaczełam pracować, i nie ma mnie w domu, więc nie nosze az tyle, nawet przestała mnie bolec głowa :)
ilona81
2007-11-09
07:49:24
Email
Jak sie nazywają twoje dzieciątka? Moje Ala i Natalia i niestety zaczęły sie juz bić :( ciągną za włosy duszą, szarpią.. mamy z tym troche problemów.. ale czasem jak jedna płacze, to druga biegnie ze smoczkiem i misiem, i zaczyna ją tulić, by przwestała płakać :)
agnieszka_z
2007-11-09
22:27:38
Email
Wiesz ja juz czuje plecy choc Filip wazy ok 6 kg a Oliwier prawie 7 kg i wcale ich duzo nie nosze... az strach myslec co bedzie jak beda jeszcze grubsi :) Fajnie ze dziewczynki sie juz bawia razem, my jestesmy dopiero na etapie zauwazania siebie nawzajem (no i jak leza obok to wcinaja sobie raczki nawzajem) :) na szczescie wbrew pozorom nie mam z nimi wiecej klopotow niz przecietna matka, pieknie spia od 21 do 7 rano, bez zadnych pobudek, jedza rowniutko co 3 godzinki (ale moze nie bede chwalic bo sie im jeszcze tfu tfu pozmienia). A w ktorym tygodniu ciazy urodzily sie Twoje skarbki??
ilona81
2007-11-12
07:42:59
Email
Heh..ja wbrew temu co przewidywali lekarze urodziłam w terminie.. dokładnie 10 dni przed planowaną datą, więc jak najbardziej w terminie :) Nati miała 2500g, Alicja 2300g.. teraz jest między nimi ok 1 kg roznicy i to Ala jest cięzejsza ;) a ważą malutko.. ok 8-9kg ale ja też jestem drobna, maż chudy wiec gdubsze nie beda ;)
agnieszka_z
2007-11-12
10:47:32
Email
eee to moi chlopcy nie sa takimi kruszynkami jak mki sie zdawalo. Dzis 5 mscy a Oliwier dobija do 7 kg, Filip 1 kg w tyle :) ja tez jestem drobna (przed ciaza wazylam 44 kg), maz tez do postawnych nie nalezy:) cos chyba w tym jest ze drobne kobitki rodza blizniaki :) jak bylam na porodowce to lezaly ze mna jeszcze 2 babki z blizniakami- obie drobniutkie... Pozdrowienia od Filipka i Oliwierka dla cudownych kruszynek :*

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum