szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ZABAWY Z NIEMOWLAKIEM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciekawa
2007-10-19
Email
Mamuśki starszych dzieciaczków proszę podajcie w jaki sposób bawiłyście sie z Waszymi maluchami. Ja słyszałam o wyliczankach np. "idzie raczek". Może ktoś zna inne wyliczanki. Ja stosuje zabawe kuci kuci-lekko szarpie Nastusie powtarzając kuci kuci-bosko sie wtedy śmieje.
katarzyna_j
2007-10-21
19:36:14
Email
Zrób jej "pierdzioszka" w brzuszek. Jak w Kasi i Tomku. :)
atena
2007-10-21
19:54:23
Email
Jest jeszcze taka wyliczanka na paluszkach dzieciaczka. "Sroczka kaszkę gotowała (łaskoczemy środek dłoni dziecka), temu dała bo malutki (potrząsamy najmniejszy palec dziecka), temu dała bo piękniutki (następny palec), temu dała wodę nosił, temu dała pięknie prosił a temu nic nie dała i siuwa poleciała" (to dotyczy kciuka i gdy to się mówi to trzymając paluszek potrząsa się jakby lecieć). Mam nadzieję że da się coś zrozumieć z tego co napisałam. Miłej zabawy
ciekawa
2007-10-21
20:31:58
Email
ach no tak pierdzioszki robimy robimy:) O tej wyliczance na śmierć zapomniałam;)
kasiarys7
2007-10-22
09:55:58
Email
Ciekawa zajrzyj do działu DZIECKO tam sa wierszyki zabawy kołysanki i piosenki.Dużo fajnych rzeczy dla maluszków i troszke starszych dzieci ale przyda się na przyszłośc.
bea1978
2007-10-22
13:26:13
Email
A my często bawimy się w jedzie rowerek na spacerek raz dwa trzy :)Chwytam synka za nóżki i pedałuję, najpierw pomalutku, co raz szybciej,szybciej...a mały ma radoche jak nie wiem co:)Dobra zabawa i do tego świetne cwiczenie dla nózek :))
Malwina
2007-11-07
13:08:57
Email
Na stronach Bobovita sa chyba opisane rozne zabawy z niemowlakami.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum