szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ząbki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
rena27
2007-10-13
Email
cześć dziewczyny chciałam was zapytać w których miesiączkach wasze dzidzie mialy pierwsze ząbki. mojemu Kubulkowi dzisiaj wyrżną się pierwszy ząbek bardzo mnie to cieszy!!!ale i martwi czy nie zapoźno bo 16-tego skończy 9 misięcy dzieci moich koleżanek miały ząbki już w 3 - 4 miesiącu życia!
bea1978
2007-10-13
12:31:42
Email
Rena mojemu synkowi pierwszy ząbek wyszedł też w 9 miesiacu, teraz 23 kończy roczek a ma tylko dwa ząbki. Piszesz czy to nie za późno, a masz jakis wpływ na to?:))Pewnie ze nie za późno, ząbki wychodzą kiedy chcą i nie jesteśmy w stanie wpłynac na to kiedy wyjdą pierwsze :))Są i plusy i minusy tak późnego wyrzynania sie ząbków, pierwsze - bo ząbki niby będą zdrowsze i posłużą na dłużej hihi a minus to taki, że niby mocniej bolą dziasełka jak późno sie wybijają, bo dziasła są jakby utwardzone przez żucie pokarmów. Ja sie nie stresuję tym wcale, wszystko w swoim czasie :))
kasiarys7
2007-10-13
12:45:39
Email
Hubert ma 8 miesięcy i tez nie ma ząbków.Ale juz od trzech m-cy strasznie mu dokuczają.Niby czuć pod palcem ale sie nie przebija.I cały czas czekam na tego pierwszego zębolka.Faktycznie jaki mamy na to wpływ? ŻADEN
behatka
2007-10-13
15:05:22
Email
Mój synek skończył 10 miesiecy i jeszcze nie ma ani jednego ząbka, a i jeszcze ma dziasła spuchniete u gory a nie na dole. Zupełnie nie jak u statystycznego niemowlaka :)
weridiana
2007-10-13
22:08:31
Email
Nie martwcie się mojemu Filipkowi pierwszy ząbek wyszedł jak miał 11 m-cy (ślinił się od trzeciego)a teraz ma 16 m-cy i już ma 11. Lekarze mówią że denerwować się trzeba jeśli do roku nie wyjdzie ani jeden.
Wikusia
2007-10-13
22:14:10
Email
Dziewczyny z tego co wiem to chyba powinnyscie sie cieszyc ze tak pozno waszym maluchom wychodza zeby. Bo czym pozniej tym zdrowsze. Moja malutka (no juz nie taka malutka haha) wlasnie na dniach skonczy roczek i ma 8 zabkow, a pierwszego dostala jak miala 4 miesiace a pozniej to juz sie posypalo. Wiec nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie. Ale co wieczor ma myte zabki i bardzo to lubi sama otwiera buzke jak widzi szczoteczke. Wole od poczatku o to zadbac a nie jak mamusia bedzie sie pozniej wloczyc po dentystach i cierpiec haha.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum