szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pomoc przy nawale mlecznym


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marek
2007-10-10
Email
...chętnie pomoge przy nawale mlecznym
Goga66
2007-10-10
10:04:41
Email
facet, już prosiłyśmy żebyś swoje zboczenie prezentował poza naszym forum. Jesteś kompletny beton, jeśli tego nie zrozumiałeś do dzisiaj.
marek
2007-10-10
10:14:51
Email
......nie jestem specjalistą od takich problemów,po prostu lubie mleko a z drugiej strony ja nikomu sie nie narzucam a zboczeńców to moja miła Gogo poszukaj sobie w swoim najblizszym otoczeniu,nie znasz mnie więc nie osądzaj,..i jeżeli moj wpis Ci nie odpowiada to go nie czytaj
Goga66
2007-10-10
10:24:47
Email
Twoja przypadłość jest zaliczana do dysfunkcji a właściwie do zboczeń seksualnych i nie mydl oczu. Moi znajomi jak o Tobie usłyszeli o mało nie zwymiotowali. Myśl o piciu mleka kobiecego odstręcza każdego normalnego i dorosłego człowieka. Więcej nie zamierzam się do Ciebie odzywać. Nie tylko ja już Ci pisałam, że jesteś nieproszonym gościem. Włazisz tu na chama, pomimo naszych protestów a to oznacza, że jesteś zwykłym nachalnym zboczeńcem, który nie umie powstrzymać się przed nagabywaniem kobiet. Przykro, że muszę to napisać w takim tonie ale WYNOCHA!!!
marek
2007-10-10
11:04:27
Email
... odruchy wymiotne Twoich znajomych mnie nie interesują,..kliknij w wyszukiwarce.. mleczne zabawy..a dowiesz sie że to co Ciebie i Twoich znajomych przyprawia o mdłosci dla innych jest calkiem milym i fajnym przezyciem...mysle ze jestes zbyt staroświecka i zacofana ....
bea1978
2007-10-10
11:14:50
Email
Jejku ale sie uśmiałam:))) Powiem Ci Goga, jak miałam nawały mleczne to mąż bardzo mi pomógł, właśnie sciągając mleczko z piersi ustami. Nie należał do osób którym mleczko smakowało dlatego je wypluwał, jednak metodę ta poleciła nam pani położna, bo jak wiadomo najlepiej sciąga sie pokarm ustami hihi Jednak fakt jest taki, że obcemu facetowi nie wystawiłabym cycków do cmokania haha No ale moze są jakieś samotne kobitki, które miały by ochote...Jednak z tego co sie orientuję na naszym forum takich brak, więc Mareczku dopisuję się pod wpisem Gogi :)))
Goga66
2007-10-10
11:28:31
Email
Pedofile też mówią o protestujących przeciw wykorzystywaniu dzieci, że są staroświeccy, zachowawczy i nie rozumieją jak dzieci to lubią. I uprawiają turystykę seksualną do krajów, gdzie dzieci sprzedają się z biedy na ulicach.
Sadyści z masochistami też tworzą niezłe duety ale szukają sie na stronach S-M więc odpłyń Mareczku na strony, które reklamujesz, gdzie tak się ludzie zachwycają Twoim zboczeniem. Do Twojego zboczenia potrzeba odpowiednio zboczonej kobiety - tam takie siedzą. Tu nie masz co robić chyba, że podnieca Cię wkurzanie młodych matek i na tym polega Twoje zboczenie.
Swojego męża też namawiałam do spróbowania mleka, żeby wiedział jakie ono jest ale ani mnie ani jemu nie smakuje. Przy nawale mlecznym mąż jeśli mu to nie przeszkadza faktycznie może być pomocny ale nie obcy podniecający się tym facet
Goga66
2007-10-10
11:35:53
Email
jeśli w wyszukiwarce wpiszę zabawy z dziećmi, to też zapewne nie tylko propozycje gier z maluchami mi wyskoczą. Internet jest pełen stron robionych przez zboczeńców dla zboczeńców :))
marek
2007-10-10
11:42:58
Email
...mnie interesują tylko te kobiety ktore chciały by bym im pomógł,...a wasze komentarze sa zbyteczne,..gdybyscie mnie tak po prostu zignorowały to nie zawracalibysmy sobie wzajemnie głowy...zainteresowanym podaje adres marekcrom@interia.pl
marek
2007-10-10
11:44:43
Email
..kobieto!!!...nie odwracaj kota ogonem i nie mieszaj do tego dzieci!!!
Goga66
2007-10-10
11:51:36
Email
Jeśli tak dużo jest stron dotyczących Twoich upodobań to siedź tam a nie zawracasz nam tu głowę. Kolejny raz piszemy, że nie życzymy sobie na tych stronach Twoich chorych anonsów a Ty swoje. Masz coś facet nie tak z głową? Aż tak Cię przypiliło? Po Bożemu już nie umiesz, hahaha? Mogę Ci tylko współczuć, że bez mleka z seksem u Ciebie krucho. Polecam Humanę 0 - bardzo przypomina pokarm kobiecy ;p
ciekawa
2007-10-10
13:07:32
Email
hmm co prawda tez nie dam sie wycmokac obcemu a własny nie chce:) ale mleko kobiety jest smaczne-mnie smakuje choć nie pijam bo nie ja mam je pic:) myślę ze zbędne są tu kłótnie jak ktoś będzie reflektował to skorzysta a jak nie to nie-proste:) Im więcej gadania tym więcej wpisów a po co-jak nie nie będzie sie tym interesował temat sam zniknie. To chyba lepsza metoda.
marek
2007-10-12
09:54:30
Email
..ok..przyznaje że moje ogłoszenie na tym forum bylo nie na miejscu,..prosze o usunięcie go a urażone forumowiczki przepraszam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum