szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - MINIPIGUŁKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-10-01
Email
Biore cerazette, czy mozna je odstawic z dnia na dzien?Obojetnie kiedy?Czy trzeba nie wiem, dokonczyc opaowanie,albo tydzien?Wiecie cos na ten temat?Pozdrawiam:)
Goga66
2007-10-01
12:21:07
Email
Joasiu, mnie się wydaje, że wszystkie pigułki antykoncepcyjne lepiej skończyć zgodnie z cyklem tj. wziąć do końca. Jeśli odstawisz natychmiast - dostaniesz prawie od razu miesiączkę. Myślę, że nic się nie stanie ale będziesz mieć przyspieszony cykl.
Joanna26
2007-10-01
12:24:38
Email
Tylko ze cerazette bierze sie ciagiem,bez zadnych przerw,wiec gdzie sie konczy cykl,a gdzie zaczyna?
Goga66
2007-10-01
12:35:03
Email
A kiedy dochodzi do krwawienia? Najlepiej w dniu pojawienia się miesiączki przerwać, tak sądzę.
Goga66
2007-10-01
12:35:49
Email
Chyba, że do krwawienia nie dochodzi, to myślę, że wtedy dowolnie, bo to znaczy, że nie ma cyklu tylko organizm jest wciąż w podobnej fazie.
Joanna26
2007-10-01
13:22:27
Email
Nie ma miesiaczki,tzn.ja nie mam,bo biore od 6 tygodnia po porodzie.Pod tym wzgledem te tabletki sa niezastapione,nie powiem,zebym sie za okresem stesknila!No i ciekawe,czy jesli przestane je brac,to od razu dostane okres,czy moze jeszcze nie.Karmie ciagle dosc intensywnie.
Wikusia
2007-10-01
14:15:42
Email
Joasiu ja bralam cerazette i mi lekarz powiedzial ze mam je skonczyc jak po prostu opakowanie sie skonczy. A co do okresu to jest roznie, a na przyklad mimo ze tak jak ty intensywnie karmila do 9 miesiaca to okres dostalam juz w trzecim miesiacu po porodzie i tak juz mi zostalo, fakt faktem ze w trakcie pojawiaja mi sie tez intesywne plamienia, ale to juz inna para kaloszy bo mam rozregulowane hormony od czasu porodu, a jak na razie nie chce brac zadnych tabletek poczekam jeszcze troche moze samo mi sie wyreguluje.
marta0309
2007-10-01
16:03:58
Email
ja przestalam brac te tabletki tak z dnia na dzien. okresu dostalam dopiero jak skonczylam karmic czyli dopiero za jakies pol roku od zaprzestania brania tych tabletek.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum