szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zapalenie układu moczowego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asonta
2007-09-03
Email
Witam Dziewczyny czy ktores z waszych maluszków miało zapalenie układu moczowego a jeslu tak to jaki były objawy tej choroby? Ostatnio moj 6 miesieczny Antos bardzo niespokojnie spi wybudza sie w nocy placze a powieki ma zacisniete uspokaja sie tylko gdy dam mu cyca pozniej odkladam go do lozeczka a za ok pol godziny scenariusz sie powtarza W ciagu dnia raczej nie jest niespokojny ale jego mocz od jakiegos czasu (hm moze mi sie wydaje) intensywniej pachnie? Dodam ze nie ma goraczki Napewno pojde z nim do lekarza ale chcialabym jeszcze dowiedziec sie od Was czy macie jakies doswiadczenia w tym zakresie Pozdrowionka
Agness
2007-09-03
18:26:48
Email
Jeśli jesteś zaniepokojona, to najlepiej zbadaj jak najszybciej mocz. Kup w aptece woreczek i oddaj mocz do badania w laboratorium (cena ok. 5 zł). Oczywiście możesz też pójść do pediatry po skierowanie.
mayasun
2007-09-03
19:12:08
Email
Przy zapaleniu układu moczowego wystepuje wysoka gorączka. Mocz nie ma zmienionego zapachu. Może Twój malec ma jakies kłopoty znnerkami, albo za mało pije skoro mocz ma inny zapach. Przejdź się do pediatry i powiedz o swoich obawach.
Magdalenka
2007-09-03
22:01:51
Email
to zeby. wieklszosc dzieci w tym wieku ma takie objawy. moja corka tez, juz bylo o tym chyba pisane parenascie razy, temat sie powtarza cyklicznie. ja sama chyba kiedys zalozylam ten watek. na pocieszenie powiem ze to moja tylko trzeba przeczekac do okolo roku...
Joanna26
2007-09-03
22:07:04
Email
Asonta, a moze zapach zwiazany jest z pieluchami?Tzn. z pampersami? Mnie tez zaczelo w pewnym momencie brzydko pachniec (o ile pachniec moze brzydko;), zmienilam papersy(na tescowe,ale nie te ceratowe! tylko te drozsze - sa dwa rodzaje,wiec uwazaj w razie czego) i jest ok.Emka tez ostatnio budzi sie czesciej niz wczesniej.Pozdrowienia dla Ciebie i Antosia:))
JOLA-JOLKA
2007-09-04
13:17:48
Email
Witam.Mój Mateuszek miał zapalenie układu moczowego jak skończył 6 m-c.Dostał wysokiej gorączki i pojechałam z nim do lekarza.Ten stwierdził, że to trzydniówka, ale instynkt tknął mnie o poproszenie zrobienia badania moczu.W moczu wyszły leukocyty i duża ilość białka.Dostaliśmy skierowanie do szpitala i tam spędziliśmy 10 dni.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum