szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mleka Hypoalergiczne-proszę pomóżcie! NAN HA=NAN A


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Monik
2007-09-01
Email
Kochane doświadczone mamusie proszę o radę. Karmię dziecko piersią, ale chcę mieć w domu na wszelki wypadek jakieś mleczko, bo czasem pokarmu mi nie wystarcza (miałam zapalenie piersi). Muszę raz lub dwa razy na tydzień podać mleczko modyfikowane. Próbowałam zwykłego Bebiko, ale Robert wymiotował po nim. Spróbowałam Bebiko Omneo,początkowo pasowało, ale teraz i po nim mały wymiotuje. Lekarka poleciła mi NESTLE NAN HA. Tylko,że jest jeden problem, zamiast NAN HA na półkach sklepowych pojawiło się NAN ACTIVE.Czy to te same mleczka? Proszę doradźcie mi. Jadę na wczasy i muszę mieć jakieś mleczko na wszelki wypadek. Nie złośćcie,się że założyłam nowy temat,wiem,że podobne już były. Zależy mi najbardziej na odpowiedzi na pyt: Czy NESTLE NAN ACTIVE to to samo co NESTLE NAN HA?
ismenka22
2007-09-01
10:51:29
Email
Monik ja początkowo karmilam Bebikiem malego ale lekarka powiedziala mi ze to wybór najgorszy z mozliwych.Teraz karmię Nan Active z jej polecenia.Tak to jest to samo mleczko co Nan tylko w ulepszonej wersji,ma wiecej witamin i jest najbardziej zblizone skladem do mleka matki.Lekarka wspominala cos jeszcze o mleku Enfamil-dostępne tylko w aptekach i tez podobno bardzo dobre.
AgaDan
2007-09-01
12:20:52
Email
Hej Moja córcia tez była dokarmiana jak była taka potzreba mi tez poleciła pani doktor Enfamil ale u nas sie nie sprawdziiło tzn na poczatku z dwa tyg było dobrze a potem wymiotowała po tym mleczku mimio że dawałam jej raz na trzy dni około 40-50 ml. Potem przeszłam na bebiko i to jej odrazu podpsaowało także co dziecko to inaczej. Trzeba być cierpiliwym i próbowac do skutku które podpasuje bąbelkowi. Niestety tak to juz jest. A to NAN Active jest bardziej wzbogacone niz NAN-ha ma wiecej witamin. Także one nie sa takie same.POzdrawiam pa
AgaDan
2007-09-01
12:42:24
Email
To mleczko Actve ma jakieś białka dodatkowo może byc akurat dobre dla twojego skarba. Co lekarz to zdanie co mamusia to zdanie , sama wiesz jak to jest Monik:)Zobacz że na każdym opakowaniu mleka jest napisane że jest jak najbardziej zblizone składem do mleka matki i wogóle, ale niektóre dzieci poprostu nie trawią tego czy tamtego mleczka. Jak wspomniałam wyżej mi doktor polecała z całego serca żebym karmiła (dokarmiała Enfamilem) że takie dobre, najlepsze i wogóle ma wkładzie lipidy i jakies tam inne a jednak moja Wiki nie chciała go tak do końca pić. Apropo mojej przedmówczyni Bebiko nie jest wcale najgorsze :) przeciez jest stworzone dla naszych Najkochańszych dzieci to jak może być złe:) heheheh Pozdrawiam jeszcze raz Ciebie Monik i Ismenke tez hehe papap
ismenka22
2007-09-01
13:44:40
Email
Ja wiem ze Bebiko nie jest najgorsze bo moj maly je uwielbial chociaz Nan Active tez chetnie pije.To nie moja opinia tylko lekarki.
ciekawa
2007-09-01
15:55:49
Email
Moja alergolog wspominała ze bardzo dobre wyniki w doborze mleka maja poradnie alergologiczne dla dzieci-tak wspominam gdyby kiedyś ktoś sie wybierał.
monia_ireland
2007-09-01
17:26:29
Email
Monik NAN HA ponoc najlepszed-ja wlasnie takie daje NIkosiowi bo po Bebiko Omneo mial alergie pokarmowa prwdopodobnie-kupki nie takie byly-po Ha wszystko gra:) a jest to bardzo ciezko dostepne mleczko-i tylko w puszce!!! Nie kupuj w aptece bron Boze!!!!! Bo apteki maja wyzsze marrze-szukaj w sklepach!!!
agnieszka74
2007-09-02
08:57:16
Email
spytaj sie lekarki o mleko ISOMIL. Jest to mleko sojowe dla dzieci ktore nie toleruja laktozy.
Ja je podawalam Kubie w pierwszych miesiacach bo nie chcial cyca. Pozniej przeszlam na bebiko.
Monik
2007-09-02
10:44:44
Email
Dziewczyny dziękuję za wszystkie bardzo cenne odpowiedzi:)) Czyli z tego wynika,że Nan Active i Nan HA to dwa różne mleczka. Myślałam po prostu,że HA zastąpiono Active,bo u mnie w supermarkecie z pułki zniknęło HA a zostało zastąpione Active i dlatego miałam wątpliwości. Poszukam w innych sklepach tego HA.Oczywiście wiem,że mleczko Nan w pudełku to te najzwyklejsze, te mnie wcale nie interesuje. Monia_i a apteką masz rację-można tam nieźle przepłacić mleczka, już to zauważyłam. Np kaszka Sinlac w mojej aptece kosztuje 26zł a w supermarkecie 19zł... No i mam jeszcze jedno pytanko: mój syn kończy za parę dni 4 miesiące, mam kupić Nan Ha 1 czy 2??? Przypomnę,że chcę podawać te mleczko sporadycznie, a karmię piersią. (Może w takie sytuacji mleko początkowe?)
AgaDan
2007-09-02
12:01:26
Email
Tak Monik kup 1 takie jest moje zdanie. Ja tez długo dawałam 1 jak przestałam karmić piersią to przechodziłam stopniowo na 2.
Monik
2007-09-02
21:57:50
Email
Dzięki Aga:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum