szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - oczopląs


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agat
2005-04-13
Email
znów problem, już się oswoiłam z refluksem, aplikuję Zuzakowi lekarstwa i czekam, aż dojrzeje jej układ pokarmowy, z anemią walczymy żelazem, póki co z marnym skutkiem, ale walczymy, jakby tego było mało przyplątał się oczopląs, badanie neurologiczne bez zastrzeżeń, USG mózgowia nic nie wykazało, idziemy do Kliniki Neuroligii Dziecięcej, ale kolejka długa, dopiero 9 maja przyjmą nas na oddział, zrobią szczegółowe badania i spróbują znaleźć przyczynę, mam nadzieję, że to nic poważnego, że minie, że z tego też Zuza wyrośnie, czy którejś mamie przydażył się maluszek z takim problemem? co było przyczyną? jak to leczyć?
agat
2005-04-13
22:18:01
Email
naczytałam się w internecie strasznych rzeczy, nie wiem jak ja do maja dam radę :(
Agata
2005-04-14
10:39:07
Email
Agat trzymaj się kochana. Wiem, że jest ci teraz ciężko, bo coróż coś....ale trzeba mieć nadzieje, że z czasem wszystko będzie dobrze.
Mała
2005-04-15
18:19:31
Email
Agat, trzymaj się!Wiem ze Ci ciężko...tyle problemów...niedna Zuzia.Ale na pewno ztego wszystkeigo wyrośnie i będzie zdrowiutka:)Zobaczysz, już niedługo będzie wszytsko super i za jakis czas zapomnicie o tych wszytskich problemach.Trzymaj się:)Jestesmy z Tobą.A tak a'propos jak tam z refluksem?Coś lepiej?
agat
2005-04-21
11:42:05
Email
z refluksem trochę lepiej, cały czas podajemy jej gasprid i chyba działa, nie ma już takich dużych chluśnięć, nadal ulewa po każdym jedzonku, zdarza się, że po wieczornej butli jest ładnie, szczególnie gdy od połowy butelki śpi, ale teraz coraz aktywniejsza jest, a to niestety ma kiepski wpływ na ulewanie, pręży się, macha nóżkami, siada i pawik gotowy :) nadal karmię ją piersią i mam nadzieję, że jeszcze chwilę mi się uda, bardzo bym chciała, mam nadzieję, że już niebawem refluks będziemy mieli za sobą, teraz boje się tego oczopląsu, jeszcze 2,5 tygodnia i wszystko będzie jasne

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum